JetStream 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ Slots, 24GB 7200MT/s DDR5 CL38 DIMM FURY Renegade Silver XMP
Kingston FURY™ Renegade DDR5 geheugen - tot 8800MT/s*
Kingston FURY™ Renegade DDR5 levert extreme prestaties met snelheden tot 8800MT/s*. Ze zijn verkrijgbaar als UDIMM's en CUDIMM's en zijn voorzien van elegante warmteverdelers van zwart en zilver of wit en zilver aluminium. Modules zijn Intel® XMP 3.0-gecertificeerd zodat je ze gemakkelijk kunt overklokken. Kies enkele modules tot 48GB of dual-channelsets tot 96GB voor gaming- en PC-platforms van de volgende generatie.
Verleg de grenzen zoals nooit eerder met het Kingston FURY™ Renegade DDR5 geheugen, ontworpen voor extreme prestaties op de volgende generatie DDR5 platformen. Verbeter uw systeem met de UDIMM of CUDIMM moduletypes voor de boost die u nodig heeft om aan de top te blijven met razendsnel geheugen tot 8000MT/s met UDIMMs en aan 8800MT/s* met CUDIMMs. Kingston FURY Renegade DDR5 is voorzien van gestroomlijnde, nieuw ontworpen aluminium heat spreaders in zwart en zilver of wit en zilver als aanvulling op de look van de nieuwste pc-modellen van systeembouwers en doe-het-zelf pc liefhebbers. Beschikbaar in enkele modulecapaciteiten tot 48GB en Dual Channel kits van 2 met capaciteiten tot 96GB.
Ontworpen voor maximale prestaties
Met UDIMM-snelheden tot 8000MT/s en CUDIMM-snelheden tot 8800MT/s* biedt Kingston FURY Renegade DDR5 hogere overklokprestaties met verbeterde stabiliteit op hogere snelheden voor AI-werklasten voor pc's en andere zware computervereisten.
Profiteer van extreme overklokmogelijkheden
DDR5 staat voor een geheel nieuw tijdperk van geheugentechnologie die extreem overklokken stabieler maakt dan vorige generaties. On-die ECC maakt betrouwbaardere DRAM-componenten mogelijk, een on-board PMIC levert stroom waar en wanneer die nodig is en twee 32-bit subchannels verhogen de data-efficiëntie voor processoren met meerdere kernen.
Gecertificeerd voor Intel® XMP 3.0
Intel Extreme Memory Profile-technologie maakt overklokken een fluitje van een cent met geavanceerde, vooraf geoptimaliseerde fabriekstimings, snelheden en voltages voor overklokprestaties. Kingston FURY Renegade DDR5 beschikt over een programmeerbare PMIC voor XMP 3.0, die maximaal twee aanpasbare profielen ondersteunt om je eigen unieke timings, snelheden en voltages direct naar de DIMM op te slaan.
Gekwalificeerd door 's werelds toonaangevende fabrikanten van moederborden**
Getest en vertrouwd voor je favoriete moederbord zodat je zonder zorgen je systeem kunt bouwen.
Agressieve aluminium warmteverdeler
Nieuwe warmteverdelers van zwart en zilver of wit en zilver aluminium met zwarte PCB houden je systeem koel en passen bij de uitstraling van je nieuwste PC.
Beheerfuncties
Switch type: Managed
Switch-laag: L2+/L3
Quality of Service (QoS): Ja
Web-gebaseerd management: Ja
Cloud-beheerd: Ja
ARP-inspectie: Ja
Locatie-instellingen (CLI) configureren: Ja
System event log: Ja
MIB-ondersteuning: Yes
Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten: 24
Aantal geïnstalleerde SFP modules: 0
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules: 0
Aantal moduleslots SPF+: 4
Console port: RJ-45/micro-USB
Netstekker: AC-in-aansluiting
Netwerk
Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
10G support: Ja
Port mirroring: Ja
Op beleid gebaseerde routering: Ja
Datastroombeheer: Ja
Verbindingsaggregatie: Ja
Broadcast stormbeheer: Ja
Rate limiting: Ja
Spanning tree protocol: Ja
Head-of-line (HOL) blocking: Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s
Active Link-detectie: Ja
IPv4-routes: 48
IPv6-routes: 48
VLAN=ondersteuning: Ja
Virtuele LAN-functies: Private VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN
Aantal VLANs: 4000
Data-uitwisseling
MAC-adrestabel: 16000 entries
Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s
Verzending snelheid: 95,23 Mpps
Store-and-forward: Ja
Statische route: Ja
Aantal statische routes: 48
Jumbo Frames ondersteuning: Ja
Jumbo frames: 9000
Packet buffergeheugen: 12 MB
Beveiliging
DHCP-functies: DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client, DHCPv6 snooping
Access Control List (ACL): Ja
IGMP snooping: Ja
SSH/SSL support: Ja
Bescherming lus: Ja
BPDU filtering / bescherming: Ja
IP-MAC-Port binding: Ja
Authenticatie: Gast-VLAN, MAC-gebaseerde authenticatie, Poortgebaseerde authenticatie
Authenticatie type: AAA, RADIUS, TACACS+
Multicast-functies
Multicast-ondersteuning: Ja
Multicast Listener Discovery (MLD) snooping: Ja
Protocollen
Beheerprotocollen: SNMPv1/v2c/v3, SNTP
GARP VLAN Registratieprotocol (GVRP): Ja
IPv4- & IPv6-functies: IPv4/IPv6 access-control list (ACL), IPv6 Telnet, IPv6 ping, IPv6 tracert
Design
Rack-montage: Ja
Vormfactor: 1U
Kleur van het product: Zwart
LED-indicatoren: Ja
Aantal ventilatoren: 0 ventilator(en)
Energie
Stroombron: AC
Vermogenstoevoer inclusief: Ja
AC-ingangsspanning: 100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie: 50/60 Hz
Vermogensverbruik (max): 23,6 W
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE): Nee
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T): 0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag: 5 - 90 procent
Warmtedissipatie: 80,353 BTU/h
Gewicht en omvang
Breedte: 440 mm
Diepte: 180 mm
Hoogte: 44 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels: LAN (RJ-45)
Snelstartgids: Ja
Verpakking
Breedte verpakking: 528 mm
Diepte verpakking: 250 mm
Hoogte verpakking: 80 mm
Gewicht verpakking: 2,69 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS): 85176990
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 07/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 07/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.