HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
TP-LINK TAPO RV20 MAX
TP-LINK

TP-LINK TAPO RV20 MAX

Tapo RV20 Max 5300Pa Suction MagSlim LiDAR Navigation Robot Vacuum and Mop

Referentie: TPLK961687 - Fabrikant: TP-LINK - Code Fabrikant: TAPO RV20 MAX - Actief sinds: 01/10/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk189,20 €228,93 €
2 stuks184,50 €223,25 €
3 stuks182,90 €221,31 €
4 stuks182,10 €220,34 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
RV20 Max, Draadloze Multi-Connect Bluetooth Muis 2400 DPI
De AC5145 Draadloze Multi-Connect Muis is je ideale maatje wanneer je veel op een computer, laptop of tablet werkt. Deze muis kan op 3 verschillende apparaten tegelijkertijd worden aangesloten. Sluit de meegeleverde USB-C/USB-A combi-dongle aan en gebruik twee Bluetooth-verbindingen. De 2-in-1 combi-ontvanger is lekker compact en kan makkelijk worden opgeborgen in de muis. Het aanpassen van de nauwkeurigheid kan met de DPI-switch: 600/1200/1600/2000/2400 DPI. Het rubberen oppervlak zorgt ervoor dat de muis lekker in de hand ligt. Daarnaast zorgen het metalen scrollwiel en knoppen op de zijkant voor een snelle navigatie door pagina’s. De muis heeft een intelligent energiebesparingssysteem en een aan/uit-schakelaar.

Eén muis voor het bedienen van drie computers
De AC5145 Draadloze Multi-Connect Muis kan worden gebruikt op drie verschillende computers/laptops/tablets. Je verbindt de muis met twee apparaten via Bluetooth. Of sluit de meegeleverde dongle aan op een computer of laptop. Eenmaal verbonden met alle devices, dan schakel je eenvoudig tussen deze apparaten met de speciale knop op de muis. De ledjes naast deze knop tonen op welk apparaat de muis actief is. Je hoeft je dus geen zorgen meer te maken welke muis je moet pakken.

Verbinden via Bluetooth: gebruik de muis zonder dongle
De muis binnen handbereik, maar de ontvanger niet? Geen nood! De AC5145 muis heeft de oplossing! Verbind de muis op je device via Bluetooth. Je bent binnen enkele seconden weer aan het werk.

2-in-1 receiver
De muis met de dongle aansluiten op een computer of laptop met USB-C of USB-A? De receiver van de AC5145 is erg compact, toch heeft deze een USB-C én een USB-A connector. De USB-ontvanger kan worden opgeborgen in het batterijvakje.

DPI-schakelaar: 600/1200/1600/2000/2400
Selecteer de gewenste nauwkeurigheid en precisie met de DPI-switch. Kies tussen de DPI-niveaus: 600/1200/1600/2000/2400 en selecteer het gewenste niveau.

Ideaal voor professioneel- en thuisgebruik
De AC5145 is speciaal ontworpen voor langdurig gebruik. Het rubberen oppervlak zorgt ervoor dat de muis comfortabel in de hand ligt. Gebruik het metalen scrollwiel en de knoppen op de zijkant om gemakkelijk door pagina’s te navigeren.

Intelligent energiebesparingssysteem met lage energiefunctie
De Draadloze Multi-Connect Muis heeft een intelligent energiebesparingssysteem. De muis gaat in slaapstand wanneer hij niet wordt gebruikt. Bluetooth 5 zorgt voor minder energiegebruik. Daarnaast heeft de muis een aan/uit-schakelaar voor het volledig uitschakelen van de muis. Handig als je de muis in je tas stopt en de knoppen per ongeluk worden ingedrukt.
Design
Stofzuigercontainer typeZakloos
Kleur van het productZwart
VormRond
Smartphone ondersteuning op afstandJa
Prestatie
Nat dweilenJa
Stofcapaciteit (totaal)0,3 l
Capaciteit watertank0,3 l
Zelflegend stofreservoirJa
HEPA filtersysteemJa
Stofzuiger luchtfilteringHEPA
HEPA-klasseHEPA 11
Aantal zuigniveaus5
Automatisch terug naar basisstationJa
Gewicht basisstationBezig met opladen
Obstakeloverbrugging tot2,2 cm
WifiJa
Wi-Fi-standaarden802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Frequentieband2.4 GHz
Borstel typeZijborstel
Geluidsniveau55 dB
Geïntegreerde sensorenGyroscoop
Navigatie typeGyroscoop, LiDAR
Werkt met de Google AssistentJa
Werkt met Amazon AlexaJa
KinderslotJa
Aantal vochtigheidsniveaus van de dweil3
Apps-functiesMulti-Floor mapping, Verboden zone, Virtuele wand
Energie
Capaciteit van de accu/batterij2600 mAh
Looptijd180 min
Oplaadtijd4 uur
Stroomverbruik (typisch)45 W
OplaadbaarJa
AC-ingangsspanning100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie50/60 Hz
Gewicht en omvang
Diameter33 cm
Hoogte83 mm
Breedte330 mm
Diepte330 mm
Inhoud van de verpakking
SchoonmaakdoekjeJa
GebruikershandleidingJa
Inclusief AC-adapterJa
Inclusief netsnoerJa
Technische details
Filter typeHEPA
Inclusief dweilJa
Zuigkracht5300 Pa

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 17/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 17/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.