HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Qnap SCR-HDD25A-5K
Qnap

Qnap SCR-HDD25A-5K - SCR-HDD25A-5K

- Hard drive mounting screw (pack of 5000)

Referentie: QNAP659839 - Fabrikant: Qnap - Code Fabrikant: SCR-HDD25A-5K - Actief sinds: 18/02/2016
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk48,60 €58,81 €
2 stuks43,80 €53,00 €
3 stuks42,20 €51,06 €
4 stuks41,50 €50,22 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
SCR-HDD25A-5K, StarTech.com 2-Port Dual-Monitor DisplayPort en HDMI KVM Switch, 4K 60Hz, 2-Port USB Hub, 5Gbps, 2x USB HID Ports, TAA
Deel een muis, toetsenbord, USB 5Gbps-hub, een 4K 60Hz DisplayPort-monitor en een 4K 60Hz HDMI-monitor tussen twee computers

Deze HDMI en DisplayPort KVM switch biedt de mogelijkheid voor een mixed display opstelling van een HDMI en een DisplayPort monitor zonder dat extra adapters of converters nodig zijn. Je kan er ook andere randapparatuur, zoals een toetsenbord, muis, audioapparaat en twee monitors, mee delen tussen twee computers.



HDMI + DisplayPort

Sluit een HDMI- en een DisplayPort monitor met resoluties tot 4K 60Hz aan op deze KVM-switch zonder externe adapters. De HDMI-poort is ideaal voor het aansluiten op een breed scala apparatuur, waaronder tv's; monitors en projectors, terwijl de DisplayPort-poort ideaal is voor high-performance monitors.



Eenvoudig USB Apparaten Delen

De USB 3.0 hub biedt high-speed data transfer via twee USB 3.0 poorten voor apparaten zoals externe SSD's en flash drives. Deze hub beschikt daarnaast over twee speciale USB HID poorten voor toetsenbord en muis.



Vereist Geen Drivers of Software

De TAA-compliant KVM-switch biedt BIOS/UEFI beheer en werkt met elk besturingssysteem, waaronder Windows, macOS, ChromeOS en Linux, zonder extra software te vereisen. De KVM-switch is compatibel met alle hardwareplatforms, zoals Intel, AMD en Apple.



De KVM-switch kan via drukknoppen of hotkeys worden bediend, met een hoorbare zoemer ter bevestiging. LED's geven snel de poort selectiestatus weer. Hiernaast kan je naar audio luisteren van de ene computer terwijl je de andere bedient.



Betrouwbare Prestaties

Het duurzaam ontwerp beschikt over een stalen behuizing om elektromagnetische interferentie (EMI) te voorkomen, voor meer stabiliteit en betrouwbaarheid van de KVM. De robuuste constructie garandeert een ideale integratie in diverse omgevingen en biedt ESD-bescherming van 8kV air en 6kV contact.



The StarTech.com Advantage
Kenmerken
Soort apparaatNAS/SAN/opslagserver
Kleur van het productZwart
Compatibele producten2.5" HDD
Verpakking
Aantal per verpakking5000 stuk(s)

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 09/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 09/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.