HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 7S1S0035WW
Lenovo

Lenovo 7S1S0035WW

Microsoft Windows Server 2025 - Licence - 1 device CAL - for ThinkSystem SR250 V3; SR630 V3; SR650 V3; ST250 V3; ST50 V3

Referentie: LNVO969978 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 7S1S0035WW - Actief sinds: 17/01/2025
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk90,30 €109,26 €
2 stuks85,80 €103,82 €
3 stuks84,40 €102,12 €
4 stuks83,60 €101,16 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
Windows Server 2025, Galaxy S23 Ultra Silicone Case Cream
Pas de kleuren naar wens aan
Dankzij de ruime kleurkeuze kun je jouw telefoon altijd afstemmen op je outfit.

Een soepele grip met een strakke uitstraling
De soepele buitenkant van de Silicone Case biedt niet alleen een comfortabele grip, maar is ook stijlvol en past perfect bij je alledaagse look.

Nauwsluitend voor een betere bescherming
Het zachte silicone zorgt voor een naadloze aansluiting op je telefoon en vermindert de kans op krassen, schrammen of deuken.
Licentie
LicentietypeClient Access License (CAL)
SoftwaretypeLicentie
Software versie2025
64-bit computingJa

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 15/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 15/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.