HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 7S0500B4WW
Lenovo

Lenovo 7S0500B4WW

Microsoft SQL Server 2022 - Licence - 1 device CAL - Win

Referentie: LNVO910861 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 7S0500B4WW - Actief sinds: 13/07/2023
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk450,90 €545,59 €
2 stuks447,40 €541,35 €
3 stuks446,30 €540,02 €
4 stuks445,70 €539,30 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.25 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
7S0500B4WW, Compacte USB-C Lader 20W voor snel opladen
Laad je next generation Apple en Android smartphone of tablet op met de AC2100 20 Watt USB-C Snellader met Power Delivery. Deze compacte maar krachtige USB-C lader is gemakkelijk mee te nemen. De USB-C-lader stopt automatisch met laden als de batterij opgeladen is.

Voor Apple devices
De laatste iPhone-modellen worden geleverd met alleen een USB-laadkabel. Een USB-C-lader wordt niet meegeleverd. De AC2100 USB-C-lader is een 20W-lader die ontworpen is om de laatste iPhones snel op te laden. Sluit de iPhone aan op de ACT 20W USB-C-Snellader en de smartphone wordt in maar 30 minuten tot 50% opgeladen.

Android devices met Power Delivery-ondersteuning
Gebruik de AC2100 USB-C Snellader om de Android smartphone/tablet met Power Delivery-ondersteuning op te laden. De USB-lader bepaalt samen met de smartphone/tablet het juiste laadprofiel.
Licentie
SoftwaretypeLicentie
TaalversieEngels
Architectuur
64-bit computingJa

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 11/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 11/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.