HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 7XB7A00058
Lenovo

Lenovo ThinkSystem 3.5" 6TB 7.2K SATA 6Gb Simple Swap 512e HDD - 7XB7A00058

ThinkSystem - Hard drive - 6 TB - 3.5" - SATA 6Gb/s - nearline - 7200 rpm - for ThinkSystem SR250 (3.5"); SR530; SR550; SR570; SR590; ST250; ST550; ST650 V2 7Z74, 7Z75

Referentie: LNVO794135 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 7XB7A00058 - Actief sinds: 08/01/2020
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk711,60 €861,04 €
2 stuks707,20 €855,71 €
3 stuks705,70 €853,90 €
4 stuks704,90 €852,93 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
ThinkSystem 3.5" 6TB 7.2K SATA 6Gb Simple Swap 512e HDD, 990 EVO PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2 NVMe M.2 SSD
Ongekend snel
De 990 EVO haalt sequentiële lees-/schrijfsnelheden tot wel 5000/4200 MB/s en random lees-/schrijfsnelheden tot 700K/800K IOPS: tot wel 43% sneller dan de 970 EVO Plus 2 TB. Gamen en grote bestanden openen doe je nu dus nog sneller.

Nog efficiënter vermogen
De hele dag werken? Geen probleem! Het vermogen is maar liefst 70% efficiënter dan het vorige model, dus je kunt naar hartenlust werken zonder je zorgen te hoeven maken of de batterij wel lang genoeg meegaat. Bovendien biedt het apparaat ondersteuning voor Modern Standby. Je blijft dus verbonden met het internet en ontvangt nog steeds meldingen, zelfs in lage energiemodus.

Slimme temperatuurregulering
Het warmteverspreidende label van de 990 EVO regelt de temperatuur van de NAND-chip, terwijl het toonaangevende thermisch controlealgoritme, samen met Dynamic Thermal Guard de temperaturen optimaal houdt. De allerbeste prestaties zonder een oververhitte schijf.

Veelzijdig gebruik
Je kunt alles doen met één SSD. Zorgeloos gamen, werken of je creativiteit de vrije loop laten. Het kan allemaal dankzij de nieuwste PCIe® 4.0 x4 en PCIe® 5.0 x2 interfaces. Ben jij al klaar voor de toekomst?

Samsung Magician-software
Ontdek de magische kracht van je SSD. Samsung Magician-software is een pakket van optimaliseringstools en geeft je altijd de beste SSD-prestatie. De veilige en eenvoudige manier om al je gegevens te migreren voor een Samsung SSD-upgrade. Bescherm waardevolle gegevens, houd de staat van je monitordriver in de gaten en ontvang de nieuwste firmware-updates.

Breng innovaties tot leven
Het NAND-flashgeheugen van Samsung vormt al decennialang de basis voor revolutionaire technologieën die ons dagelijks leven op alle vlakken veranderd hebben. Dit NAND-flashgeheugen is ook de basis van onze SSD's voor klanten en is hiermee de volgende toonaangevende ontwikkeling.

Performance
Upgrade naar een snellere sequentiële leessnelheid tot 5.000 MB/s: maar liefst 43% sneller dan het vorige model.

Efficiënt vermogen
Het stroomverbruik is maar liefst 70% efficiënter dan het vorige model en biedt ondersteuning voor Modern Standby en een langere batterijduur.

Veelzijdigheid
Verhoogde prestaties tijdens het gamen, werken of je creatieve proces dankzij PCIe® 4.0 x4 en PCIe® 5.0 x2 compatibiliteit.
Kenmerken
HDD capaciteit6 TB
HDD rotatiesnelheid7200 RPM
HDD omvang3.5"
InterfaceSATA III
SoortHDD
Component voorServer/werkplaats
Overdrachtsnelheid HDD-interface6 Gbit/s
Energie
Bedrijfsspanning5 / 12 V
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84717050

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 05/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 05/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.