AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 5WS7B08432
Lenovo

Lenovo 5WS7B08432

Foundation Service + Premier Support - Extended service agreement - parts and labour - 5 years - on-site - business hours / 5 days a week - response time: NBD - for ThinkSystem SR665 V3

Referentie: LNVO910802 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 5WS7B08432 - Actief sinds: 12/07/2023
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk3597,30 €4352,73 €
2 stuks3592,90 €4347,41 €
3 stuks3591,40 €4345,59 €
4 stuks3590,70 €4344,75 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
5WS7B08432, High-speed labelprinter, Ideaal voor magazijnen en logistieke afdelingen waar verzendlabels met barcodes tot 103,6 mm worden gebruikt. Maximale printbreedte van 101,6 mm (4 inch) en USB verbinding voor het printen vanaf Windows en Mac.
De QL-1100c beschikt over een brede printkop van 101,6 mm en biedt maximale integratie met softwarepakketten voor verzendlabels van koerierdiensten en pakketbezorgers. Geschikt voor het printen van 100 x 150 mm verzendlabels van alle grote pakket vervoerders zoals PostNL, DHL, MyParcel, DPD, GLS, UPS, TNT/FedEx en SendCloud. Daarnaast is het mogelijk om met de speciale 'PDF Crop Print' functie Amazon FBA labels te printen. De printer is dankzij de USB aansluiting volledig compatibel met pc en Mac en kan gebruikt worden in combinatie met de gratis Brother P-touch Editor labelontwerp-software waarmee u gemakkelijk tekst, afbeeldingen en barcodes aan uw labels kunt toevoegen. En de QL-1100c kan eenvoudig worden geïntegreerd in uw eigen systemen en software met behulp van de Windows SDK (Software Development Kit).
Kenmerken
SoortTer plaatse
ServicetypeNext Business Day
Service includedOnderdelen en arbeid
Aantal jaar5 jaar
Ondersteuning ter plekkeJa
CompatibiliteitThinkSystem SR665 V3

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 18/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 18/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.