AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 5WS7A67984
Lenovo

Lenovo 5WS7A67984

Foundation Service + Premier Support - Extended service agreement - parts and labour - 5 years - on-site - business hours / 5 days a week - response time: NBD - for ThinkSystem SR650 V2 7Z73

Referentie: LNVO885447 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 5WS7A67984 - Actief sinds: 25/09/2022
Gewenste aantal:


Product heden niet (meer) bestelbaar
 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
5WS7A67984, Suburb rugzak voor laptops tot 15,6", gemaakt van gerecyclede plastic flessen
De AC8565 Suburb laptop rugzak is je dagelijkse accessoire wanneer je onderweg bent naar je werk, school of op reis. Deze veelzijdige rugzak biedt genoeg ruimte voor het opbergen van je 15,6 inch laptop, tablet, documenten, waterfles en meer. De verstelbare schouderbanden en het gevoerde rugpaneel zorgen voor een comfortabele pasvorm. Bevestig de rugzak aan een koffer met de trolleyband. De AC8565 is gemaakt van waterafstotend rPET-materiaal: gerecyclede en hergebruikte plastic flessen.

Organiseer je rugzak met de gescheiden compartimenten
De Suburb rugzak heeft een gevoerd laptop- en tabletvak voor betere bescherming. De extra vakken bieden meer dan genoeg ruimte voor je documenten, schrijfgerei, stroomadapter, muis en andere randapparatuur. Alle vakken zijn toegankelijk via de rits. Het buitenvak is geschikt voor het opbergen van je waterfles.

Gemaakt van gerecycled materiaal
De AC8565 Suburb laptop rugzak is gemaakt van waterafstotend rPET materiaal: gerecyclede plastic flessen.

De rugzak is gemaakt van:
- 50% stof: rPET 900D en 1680D polyester
- 20% voering: rPET 210D polyester
- 10% binnenmateriaal: polyethleenschuim (niet gerecycled materiaal)
- 5% band: PP band (niet gerecycled materiaal)
- 10% ritsen: nylon, rPET
- 1% ritstrekker: zinklegering
- 3% verpakking: rPET polybag, kartonnen label
- 1% gespen: plastic (niet gerecycled materiaal)

Ontworpen voor dagelijks gebruik
De Suburb laptoprugzak is ontworpen voor dagelijks gebruik dankzij de rugvoering, aanpasbare schouderbanden en trolleybevestiging.
Kenmerken
ServicetypeNext Business Day
Aantal jaar5 jaar
CompatibiliteitThinkSystem SR650 V2

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 18/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 18/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.