AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 5PS7B28244
Lenovo

Lenovo 5PS7B28244

Post Warranty Foundation Service + YourDrive YourData + Premier Support - Extended service agreement - parts and labour - 1 year (5th year) - on-site - business hours / 5 days a week - response time: NBD

Referentie: LNVO985709 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 5PS7B28244 - Actief sinds: 05/08/2025
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk3808,50 €4608,29 €
2 stuks3804,10 €4602,96 €
3 stuks3802,60 €4601,15 €
4 stuks3801,90 €4600,30 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
5PS7B28244, PE Matte Label - Die-cut Roll: 76mm x 127mm, 220 labels
Deze op PE gebaseerde labels zijn bestand tegen water, hitte en de meeste chemicaliën en kunnen worden gebruikt voor afdrukken in full-colour die niet vlekken, nauwkeurig zijn en kunnen worden gescand. Een watergedragen acrylhechting levert een uitstekende hechting en UV-stabiliteit voor permanente, betrouwbare on-demand resultaten.

Suggesties voor toepassingen
• Chemische GHS-labels
• Farmaceutische labels
• Laboratoriumlabels
Kenmerken
Aantal licenties1 licentie(s)
SoortTer plaatse
ServicetypePremier Support
Service includedOnderdelen en arbeid
Service-uren (hours x days)9x5
Aantal jaar5 jaar
Ondersteuning ter plekkeJa
CompatibiliteitDE4000H 2U24

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 18/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 18/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.