HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 4XB1N36074
Lenovo

Lenovo 4XB1N36074

512GB PCIE GEN4 NVME OPAL2 2280 SSD GEN3 512GB PCIe Gen4 NVMe OPAL2 M.2 2280 SSD Gen 3

Referentie: LNVO920497 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 4XB1N36074 - Actief sinds: 04/11/2023
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk262,00 €317,02 €
2 stuks257,20 €311,21 €
3 stuks255,60 €309,28 €
4 stuks254,80 €308,31 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
4XB1N36074, Uitgebreide garantie, Easy UPS SMV, niveau 03, 1 jaar
Deze service omvat een verlenging van de garantie van één jaar voor uw APC Easy-UPS. De verlengde garantieperiode helpt u storingen in uw Easy-UPS te voorkomen met de optie van geleverde vervanging of reparatie. We bieden ook 24/7 telefonische klantenondersteuning tijdens de verlengde garantieperiode.
Kenmerken
SSD capaciteit512 GB
SSD-vormfactorM.2
InterfacePCI Express 4.0
NVMeJa
Component voorPC/Laptop
Hardware encryptieJa
Ondersteunde beveiligingsalgoritmenTCG Opal 2.0
M.2 SSD-grootte2280 (22 x 80 mm)
Ondersteunt WindowsWindows 11
CertificeringCE/UKCA/FCC/IC/RCM/Morocco/KC/VCCI/BSMI/c-UL-us/CE/UKCA/TUV-GS/CB
Gewicht en omvang
Breedte80 mm
Diepte22 mm
Hoogte2,38 mm
Gewicht9 g
Verpakking
Breedte verpakking177 mm
Diepte verpakking144 mm
Hoogte verpakking53 mm
Gewicht verpakking120 g
Type verpakkingDoos
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)5 - 95 procent

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 05/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 05/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.