Kabelslot met sleutel voor Surface Pro en Surface Go, Kabelslot met sleutel voor Surface Pro en Surface Go
Het Kensington-kabelslot is toonaangevend op het gebied van beveiliging voor de Surface Pro en Surface Go doordat het de vertrouwde bescherming biedt die Kensington in de loop van 25 jaar heeft gemaakt tot The Professionals' Choice™ op het gebied van laptopbeveiliging. Het kabelslot met sleutel beschikt over zorgvuldig geteste, non-invasieve vergrendelingstechnologie die wordt ondersteund door het innovatieve sleutelsysteem van Kensington. Hiermee is het een superieure beveiligingsoplossing voor de Surface Pro en Surface Go.
Kenmerken
Kleur van het product: Zwart, Zilver
Beste gebruik: Tablet
Slot type: Sleutel
Kabelslot sleuf type: Kensington
kabelslot veiligheids functies: Met mastersleutel
Materiaal: Koolstofstaal
Soort kabel: Standard
Gewicht en omvang
Diameter van de kabel: 5 mm
Gewicht: 240 g
Verpakking
Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Breedte verpakking: 150 mm
Diepte verpakking: 210 mm
Hoogte verpakking: 25 mm
Gewicht verpakking: 240 g
Logistieke gegevens
Netto gewicht kartonnen doos: 5,9 kg
Code geharmoniseerd systeem (HS): 83014090
(Buitenste) hoofdverpakking breedte: 300 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte: 350 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte: 150 mm
(Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht: 6,36 kg
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 25 stuk(s)
Technische details
Vergrendelmanagement: Master keyed
Overige specificaties
Compatibiliteit: Surface Pro 8; Surface Pro 4; Surface Pro 5; Surface Pro 9; Surface Pro 10; Surface Go 4; Surface Go; Surface Go 2; Surface Go 3; Surface Pro 7; Surface Pro 13" (11th Ed); Surface Pro 7+; Surface Pro 6
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 01/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 01/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.