AanmeldenNieuwe klant
Jabra 8800-00-94
Jabra

Jabra 8800-00-94

- Headset cable - Quick Disconnect to RJ-45 - 50 cm - for BIZ 2300, 2400; Siemens OpenStage 30, 40, 40T, 60, 80, 80T

Referentie: JABR414319 - Fabrikant: Jabra - Code Fabrikant: 8800-00-94 - Actief sinds: 06/08/2013
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk26,50 €32,07 €
2 stuks22,00 €26,62 €
3 stuks22,60 €27,35 €
4 stuks21,80 €26,38 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Momenteel voorradig
(2 stuks op 18/03 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
8800-00-94, TK-320, Toner-Kit, Zwart, f/ FS-3900DN, FS-4000DN
Verborgen kosten die ontstaan door gebruik van niet-originele toner
Als u geen originele toner van KYOCERA gebruikt dan kan dit op het eerste gezicht goedkoper lijken. Niets is minder waar! Bij nader onderzoek blijkt dat er juist duidelijk hogere kosten ontstaan door het gebruik van niet originele toner. Kosten die in het onderzoek naar de totale exploitatiekosten (TCO) vaak niet mee worden genomen.

- Meer tijd nodig voor administratie en inkoop.
- Hogere kosten voor administratief medewerker.
- Uitval van afdrukapparatuur.
- Minder productiviteit.
- Vaker reparaties.
- Hogere kosten voor herhaaldelijke afdrukken.

Gegarandeerde kwaliteit door originele KYOCERA toner
Maak 100% gebruik van de uitgebreide garantiemogelijkheden door het gebruik van originele KYOCERA toner. Zo heeft u bijvoorbeeld geen recht op de gratis reparatie van uw afdrukapparatuur binnen de garantieperiode als er schade ontstaat door het gebruik van niet originele toner. U betaald dus alle kosten, te allen tijde. Om het ongewilde gebruik van niet originele toner te kunnen vermijden zijn de nieuwe generatie KYOCERA tonercartridges uitgerust met een RFID-chip. Sensoren in uw printer en/ of multifunctional herkennen hierdoor meteen of u wel, of niet, originele KYOCERA toner gebruikt.

Bescherming van document-echtheid alleen met originele KYOCERA toner
Door het gebruik van KYOCERA afdrukapparatuur samen met originele KYOCERA toner beschermt u de authenticiteit van u contracten, brieven en alle bedrijfskritische documenten. Printers, kopieerapparaten en multifunctionals van KYOCERA worden door het COT Laboratorium getest en gekeurd en bij goedkeuring opgenomen in het COT-kwaliteitswaarborgsysteem . Deze certificering is uiteraard alleen geldig als er ook daadwerkelijk originele KYOCERA toner wordt gebruikt. Voor veel apparaten is er nu een PTS-certificering. Dit is een gelijkwaardige test, maar dan uitgevoerd door een onafhankelijk instituut uit Duitsland.
Kenmerken
Type productKabel
MerkcompatibiliteitSiemens
CompatibiliteitGN1900/GN2000/GN2100
Kleur van het productTransparant, Zwart
Poorten & interfaces
Aansluiting 1RJ-45
Aansluiting 2QD
Gewicht en omvang
Snoerlengte0,5 m
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Verpakking
Breedte verpakking135 mm
Diepte verpakking5 mm
Hoogte verpakking200 mm
Gewicht verpakking40 g
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)85189000
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking300 stuk(s)
Land van herkomstChina

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 18/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 18/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.