HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Fujitsu PY-PU901
Fujitsu

Fujitsu PY-PU901

Modular PSU 900W titanium hp

Referentie: FUIT957267 - Fabrikant: Fujitsu - Code Fabrikant: PY-PU901 - Actief sinds: 03/08/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk452,40 €547,40 €
2 stuks447,40 €541,35 €
3 stuks445,80 €539,42 €
4 stuks444,90 €538,33 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
PY-PU901, 65W, USB-C, 2m
OMSCHRIJVING

De AC2010 USB-C Laptoplader 65W is de perfecte oplossing om je laptop via USB-C op te laden. Je laptop wordt altijd opgeladen met de juiste hoeveelheid stroom dankzij de vooraf ingestelde Power Delivery-profielen. Heb je een smartphone/tablet met USB-C? De AC2010 laadt ook je mobiele device met USB-C op.

Altijd de juiste hoeveelheid stroom met Power Delivery-profielen

De AC2010 laadt je laptop op met precies de juiste hoeveelheid stroom dankzij de vijf vooraf ingestelde Power Delivery-profielen. De lader communiceert met je laptop om het juiste profiel te vinden. Hierdoor wordt je laptop op de meest efficiënte manier opgeladen.

Universeel te gebruiken

De AC2010 USB-C laptoplader is te gebruiken met de meest populaire laptopmerken waaronder Dell, Lenovo, Google Pixelbook, Apple MacBook Air M1/M2.

Werkt met zowel Apple en Android smartphones en tablets

Sluit je Android smartphone/tablet of laatste generatie iPhone/iPad aan op de ACT 65W USB-C wandlader aan om je mobiele device te laden.

Lange kabel: 2 meter

De AC2010 is een lader die rechtstreeks in het stopcontact wordt ingestoken. De lader heeft een vaste USB-C-kabel met een lengte van 2 meter. Hierdoor hoef je niet met je notebook naast het stopcontact te blijven zitten. Daarnaast past de AC2010 ook nog eenvoudig in je tas.

4-voudige bescherming

Veiligheid staat bij ons centraal. Daarom is onze AC2010 USB-C lader uitgerust met bescherming tegen oververhitting, overspanning, overbelasting een kortsluiting.


Energie
Totaal vermogen900 W
Prestatie
Bedoeld voorServer
80 PLUS certificatie80 PLUS Titanium

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 10/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 10/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.