HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Fujitsu PY-LA342
Fujitsu

Fujitsu PY-LA342

PLAN EP Intel X710-T2L - Network adapter - 10GbE - for PRIMERGY RX2530 M6, RX2540 M6

Referentie: FUIT946302 - Fabrikant: Fujitsu - Code Fabrikant: PY-LA342 - Actief sinds: 29/03/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk468,80 €567,25 €
2 stuks464,40 €561,92 €
3 stuks462,90 €560,11 €
4 stuks462,10 €559,14 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
PY-LA342, 2 Jaar Goud Serviceplan (Mid-Vol Productie), Onsite Service - 8 uur Reactie + 8 uur hersteld +2 Preventieve Onderhoud per jaar
Voor scanners voor een Mid-Vol Productie. Verlengt de standaardgarantie van 1 jaar in een 2-jarig onderhoudsplan, waardoor het onderhoudsniveau wordt geüpgraded naar onderhoud ter plaatse 8+8 met 2 preventieve onderhoudsbeurten per jaar. Inclusief reserveonderdelen, arbeidsloon en reiskosten.
Poorten & interfaces
ConnectiviteitstechnologieBedraad
HostinterfacePCI Express
InterfaceEthernet
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten2
PCI versie3.0
PCI Card form factorFull-height (low-profile)
Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10000 Mbit/s
NetwerkstandaardIEEE 802.3
Ethernet LANJa
Ethernet interface type10 Gigabit Ethernet
Jumbo Frames ondersteuningJa
LAN controllerIntel® X710
Design
InternJa
Component voorServer
Gewicht en omvang
Breedte167 mm
Hoogte69 mm

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 22/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 22/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.