T46S5 Light Cyan, StarTech.com 50cm SFF-8087 naar 4x SATA Interne Mini SAS naar SATA Contra Kabel
Sluit een Mini SAS-backplane aan op een SAS/SATA RAID-controller of -moederbord
De SAS8087S4R50 SFF-8087 naar 4x SATA-contra-kabel is voorzien van een 36-pins contrastekker (SFF-8087), die zich opsplitst naar vier 7-pins SATA-aansluitingen, een betrouwbare oplossing voor het aansluiten van een Mini SAS-backplane op een SAS/SATA RAID-controller of -moederbord.
De Mini SAS-naar-SATA-kabel is ontworpen voor langdurige betrouwbaarheid en wordt geleverd met levenslange garantie door StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Meerkanaals ontwerp bespaart geld en vermindert wirwar van bekabeling door 4 RAID-controller SATA-poorten aan te sluiten op één SFF-8087 backplane via een enkele kabel
- Zorgt voor een betrouwbare, snelle verbinding tussen SAS-backplanes en SATA-controllers
- Met levenslange garantie door StarTech.com
Kenmerken
Soort: Origineel
Type kleureninkt: Inkt op pigmentbasis
Printkleuren: Lichtyaan
Merkcompatibiliteit: Epson
Compatibiliteit: SureColor SC-P700
Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Volume gekleurde inkt: 25 ml
Inkttype: Inkt op pigmentbasis
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS): 84439990
Geschikt voor o.a. Epson SureColor SC-P700, Epson SureColor SC-P700 Mirage Bundling
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 06/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 06/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.