HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Chief KXC220B
Chief

Chief KXC220B

KXC220B

Referentie: CHIF956153 - Fabrikant: Chief - Code Fabrikant: KXC220B - Actief sinds: 23/07/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk524,90 €635,13 €
2 stuks517,90 €626,66 €
3 stuks515,60 €623,88 €
4 stuks514,40 €622,42 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
KX Low-Profile Dual Monitor Arm, Premium Matte Label - Die-cut Roll: 76mm x 127mm, 265 labels
Het gladde, helderwitte oppervlak met een matte afwerking levert in combinatie met Epson DURABrite Ultra-pigmentinkten sneldrogende afdrukken die bestand zijn tegen krassen, water en hitte. De universele, blijvende acrylhechting levert probleemloze prestaties en goede hechting op diverse oppervlakken, ook bij lage temperaturen.

Suggesties voor toepassingen
• Streepjescodelabels
• Dooslabels voor consumentenproducten
• Onderdeellabels voor assemblage
• Schaplabels voor de detailhandel
• Farmaceutische labels
• Labels voor monsters in de gezondheidszorg
• Verzendlabels
Montage
Aantal displays ondersteund2
Maximale gewichtscapaciteit11,3 kg
Minimale schermgrootte25,4 cm (10")
Maximale schermgrootte76,2 cm (30")
MontagewijzeBureau
MontageKlem
Montage interface compatibiliteit (min)75 x 75 mm
Montage interface compatibiliteit (max)100 x 100 mm
Paneelmontage-interface75 x 75,100 x 100 mm
Bureaubladdikte (min)1,1 cm
Bureaubladdikte (max)6,18 cm
Ergonomie
In hoogte verstelbaarJa
Type hoogteverstellingHandmatig
Hoogte verstelbaarheidsbereik147,6 - 477,8 mm
Verstelbare diepteJa
Bereik kantelhoek-10 - 75°
Draaihoek180°
Aantal armen2
Design
Kleur van het productZwart
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)85299097

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 16/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 16/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.