HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Canon 5733C007
Canon

Canon 5733C007

XA60

Referentie: CANO996843 - Fabrikant: Canon - Code Fabrikant: 5733C007 - Actief sinds: 19/12/2025
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk1608,90 €1946,77 €
2 stuks1604,20 €1941,08 €
3 stuks1602,60 €1939,15 €
4 stuks1601,80 €1938,18 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.06 €
Recupel:0.25 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
XA-60, HyperX Pulsefire Haste 2 - gamingmuis (wit)
Game met de snelheid van een ultralichte muis.
De HyperX Pulsefire Haste 2 is gemaakt voor gamers die elke milliseconde benutten. Onze ontwerpers hebben de oorspronkelijke Pulsefire Haste verbeterd tot een opvolger met een harde behuizing die fantastisch presteert en toch maar 53 gram3 weegt. Vervolgens heeft ons team een krachtig presterend pakket HyperX-componenten ontwikkeld, met als hoogtepunt de precieze HyperX 26K-sensor die een standaard DPI van maximaal 26.000 heeft met een trackingsnelheid van maximaal 650 IPS. De Pulsefire Haste 2 bevat aangepaste HyperX-switches die je elke klik op een prettige manier laten voelen en horen en beoordeeld zijn voor een levensduur van tot 100 miljoen klikken. Verbeter de reactiesnelheid en nauwkeurigheid met de pollingsnelheid van 8000 Hz2 van de Pulsefire Haste 2. Daarnaast heb je uitstekende fysieke controle over de muis met de meegeleverde anti-sliptape, een uiterst flexibele paracordkabel en soepele skates met weinig frictie. Benut elke muisbeweging maximaal met de software en het programma van HyperX NGENUITY en maak macro’s voor de 6 programmeerbare knoppen, pas je DPI-instellingen aan en stel de RGB-verlichting in naar je eigen wensen.
Beeldsensor
Totaal aantal megapixels21,14 MP
Type beeldsensorCMOS
Omvang optische sensor25,4 / 2,3 mm (1 / 2.3")
Werkelijk aantal megapixels (afbeelding)8,29 MP
Werkelijk aantal megapixels (Film)8,29 MP
Lenssysteem
Optische zoom20x
Digitale zoom40x
BeeldstabilisatorJa
Brandpuntbereik9.3 - 601 mm
Maat filter58 mm
Afbeeldings stabilisator typeElectronic Image Stabilization (EIS), Optical Image Stabilization (OIS)
Minimum aperture number1,8
Maximum aperture number2,8
Opslagmedia
Interne opslagcapaciteit0 GB
Camcorder media typeGeheugenkaart
Compatibele geheugenkaartenSD, SDHC, SDXC
Geheugenslots2
Scherpstellen
ScherpstellenAutomatisch/handmatig
Assistentiefunctie voor scherpstellenJa
Witbalans
WitbalansAuto, Daglicht
Sluiter
Camera sluitertijd1/6 – 1/2.000
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal8,89 cm (3.5")
Ingebouwd displayJa
BeeldschermLCD
Resolutie1280 x 720 Pixels
TouchscreenJa
Zoeker
BeeldzoekerElektronisch
Zoeker schermafmetingen0.36"
Camera
Camcorder typeHandcamcorder
Minimale belichting0,3 Lux
Ingebouwd ND-filterJa
Design
Kleur van het productZwart
Video
HD type4K Ultra HD
Maximale videoresolutie3840 x 2160 Pixels
Ondersteunde video-modi720p, 1080p, 2160p
Pre-recordJa
KleurensamplingYCbCr4:2:0
Stilstaand beeld
Maximale beeldresolutie3840 x 2160 Pixels
Ondersteund beeldformaatJPEG
Audio
Ondersteund audioformaatAAC-LC, LPCM, MP2
Poorten & interfaces
HDMIJa
Aantal USB 2.0-poorten1
Interface afstandsbediening2,5 mm
Hoofdtelefoonuitgangen1
Microfoon, line-in ingangJa
XLR inJa
Mini HDMI ports kwantiteit1
USB-aansluitingJa
Type aansluitplug3,5 mm
Netwerk
BluetoothNee
WifiNee
Near Field Communication (NFC)Nee
Accu/Batterij
BatterijtechnologieLithium-Ion (Li-Ion)
Video opnametijd95 uur
Levensduur accu/batterij165 uur
Capaciteit van de accu/batterij1780 mAh
Technische details
F-nummer (relatieve aperture)8
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 40 °C
Gewicht en omvang
Breedte109 mm
Diepte182 mm
Hoogte84 mm
Gewicht740 g

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 12/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 12/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.