RT-BE50 BE3600, Laptop Cases
De nieuwe Classic+ laptoptas is ontwikkeld om maximaal 18” widescreen laptops te beschermen. De nieuwe binnenhoes met veiligheidsstrap beschermt het oppervlak en zorgt voor extra bescherming van uw laptop. Het stevige handvat is omwikkeld met zacht neopreen voor extra draagcomfort en stevigheid.
Een praktische organizer met een openritsbaar voorvak die overzichtelijke opbergruimte biedt voor o.a. uw mobieltje, schrijfgerei, visitekaartjes, kabels en/of hoofdtelefoon etc. De tas is voorzien van een verstelbare schouderriem om hem gemakkelijk over de schouder te dragen.
Bescherming – Ontworpen als bescherming voor maximaal 18” Widescreen laptops; voorzien van een extra interne hoes
Kwaliteit & duurzaamheid – Duurzaam materiaal met versterkte harde buitenkant
Functioneel design – Multifunctioneel accessoirevak aan de voorzijde voor o.a. mobieltje, kabels, hoofdtelefoon, visitekaartjes en schrijfgerei
Comfort & ergonomie – Stevig handvat voor extra draagcomfort
Veiligheid – Veiligheidsstrap met klittenband om uw laptop goed vast te zetten
WAN-verbinding
Ethernet WAN: Ja
DSL WAN: Nee
SIM-kaartsleuf: Nee
3G/4G USB modem compatibiliteit: Nee
Draadloos LAN
Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
Wifi-standaard: Wi-Fi 7 (802.11be)
WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 2882 Mbit/s
Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be)
WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band): 688 Mbit/s
WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band): 2882 Mbit/s
Modulatie: 4096-QAM, OFDMA
Kanaalbandbreedte: 160 MHz
Netwerk
Ethernet LAN: Ja
Interfacetype Ethernet LAN: 2.5 Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,2500 Mbit/s
Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
Port forwarding: Ja
Poortactivering: Ja
Dynamic DNS (DDNS): Ja
VPN-server: Ja
VPN eigenschappen: Instant Guard
VPN Client L2TP
VPN Client Open VPN
VPN Client PPTP
VPN Client WireGuard
VPN Server IPSec
VPN Server Open VPN
VPN Server PPTP
VPN Server WireGuard
VPN Fusion
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 3
USB-poort: Nee
Aansluiting voor netstroomadapter: Ja
Beheerfuncties
Bandbreedteregeling: Ja
Quality of Service (QoS): Ja
Reset button: Ja
WPS Push Button Security: Ja
Beveiliging
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SSH, SSID, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3-Personal, WPS
Firewall: Ja
Geplande toegang: Ja
Ouderlijk toezicht: Ja
MAC adres filtering: Ja
MAC-adrestabel: 64 entries
DMZ support: Ja
Network address translation (NAT): Ja
NAT functionality: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay
Protocollen
DHCP server: Ja
Design
Type product: Router om neer te zetten
Kleur van het product: Zwart
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC-adapter: Ja
Antenne inbegrepen: Ja
Garantiekaart: Ja
Snelstartgids: Ja
Antenne
Antenne-ontwerp: Extern
Soort antenne: 2x2
Antennas quantity: 4
Kenmerken
Type processor: Ja
Aantal processorkernen: 4
Intern geheugen: 256 MB
Flash memory: 128 MB
Upgraden van firmware mogelijk: Ja
Energie
Type stroombron: DC
AC-ingangsspanning: 100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie: 50/60 Hz
Spanning: 12 V
Output current: 1,5 A
Gewicht en omvang
Breedte: 261 mm
Diepte: 156 mm
Hoogte: 50 mm
Gewicht: 450 g
Verpakking
Breedte verpakking: 310 mm
Diepte verpakking: 287 mm
Hoogte verpakking: 70 mm
Gewicht verpakking: 1,04 kg
Type verpakking: Doos
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 17/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 17/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.