VG279Q3A, Easy UPS 3S E3SUPS10KHB2 Noodstroomvoeding - 10kVA 3fase(400V) in&uit inc. 2 interne accu's
Blijf altijd online en voorkom dataverlies
De EASY 3S van Schneider Electric, o.a. producent van APC, levert door zijn dubbel conversie techniek altijd perfect schone stroom aan alle aangesloten apparatuur. Zelfs stroomuitval heeft hier geen invloed op. De Easy-UPS 3S levert dan zonder te hoeven schakelen automatisch noodstroom. Zo voorkom je ongewenste uitval van bijvoorbeeld een PC, server, storage of switch. Met de meegeleverde shutdown software kun je zelfs kritieke IT hardware geautomatiseerd en gecontroleerd laten afsluiten. Hierdoor voorkom je dataverlies, downtime en fysieke schade aan hardware.
Beschikbaarheid
De Easy-UPS 3S heeft een interne bypass en maakt gebruik van dubbel conversie, zo wordt de beschikbaarheid en de levensduur van aangesloten hardware verhoogd.
Maximaal vermogen
Dankzij de hoge unity powerfactor levert deze 10kVA ups een werkelijk vermogen van max. 10000Watt.
Verleng de accuduur
Je kan het aantal minuten dat de APC E3SUPS10KHB2 zelfstandig noodstroom kan leveren eenvoudig verhogen door maximaal 1 additionele interne accu (E3SBT4) bij te plaatsen.
Accuduur
De te verwachten accuduur bepaal je eenvoudig met behulp van de runtime tabel, je vindt deze terug tussen de productafbeeldingen. Je kunt zo inschatten hoe lang de ups bij een bepaalde belasting noodstroom levert.
Veiligheid
Deze Easy-UPS On-Line beschermt aangesloten apparaten tegen piekspanning o.a. veroorzaakt door bliksem.
Eenvoudig in gebruik
Met de optionele Easy 3S Netwerk Management Kaart (AP9547) kan je deze ups direct verbinden met je netwerk. Zo is de APC UPS eenvoudig op afstand te managen via de webbrowserinterface, remote management software EcoStruxure™ IT (SFTWES1-DIGI) of een ander SNMP-compatibel systeem.
Tevens kan hij via het netwerk middels PowerChute network shutdown software een shutdown signaal sturen naar meerdere en zelfs virtuele servers.
Bypass panel
Met behulp van een extern maintenance bypass panel (GVSBPSU10K20H) kun je de ups volledig afschakelen zonder dat hiervoor de aangesloten load down moet. Zo kun je veilig onderhoud plegen aan de ups of hem in zijn geheel vervangen.
Garantie
De fabrieksgarantie van de E3SUPS10KHB2 bedraagt 1 jaar.
Start-Up Service 5X8
De optionele start up service wstrtup-ez-15 biedt de eindgebruiker een gekwalificeerde SE monteur op locatie, welke de klant helpt bij het doorlopen van alle stappen van de start up en controleert of de UPS is geïnstalleerd volgens de normen van Schneider Electric Services en specificaties. Zo wordt o.a. de functionaliteit van uw systeem in verschillende bedrijfsmodi gecontroleerd en geactiveerd.
De opstartservice voor Easy UPS wordt uitgevoerd tijdens kantooruren.
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27")
Resolutie: 1920 x 1080 Pixels
Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9
Display technologie: LCD
Touchscreen: Nee
HD type: Full HD
Soort paneel: IPS
Backlight type: LED
Helderheid (typisch): 250 cd/m²
Responstijd: 1 ms
Antireflectiescherm: Ja
Beeldscherm vorm: Flat
Typische contrastverhouding: 1000:1
Maximale refresh snelheid: 180 Hz
Kijkhoek, horizontaal: 178°
Kijkhoek, verticaal: 178°
Beeldscherm, aantal kleuren: 16,7 miljoen kleuren
Pixel pitch: 0,311 x 0,311 mm
Grootte beeld (horizontaal): 59,8 cm
Grootte beeld (verticaal): 33,6 cm
Digitale horizontale frequentie: 250 - 250 kHz
Digitale verticale frequentie: 48 - 180 Hz
Kleurstandaard gamut: sRGB
Kleurbereik: 99 procent
Prestatie
NVIDIA G-SYNC: Ja
AMD FreeSync: Ja
NVIDIA G-SYNC-type: G-SYNC Compatible
AMD FreeSync-type: FreeSync Premium
VESA Adaptive Sync-ondersteuning: Ja
Knippervrije technologie: Ja
Laag-blauw-licht-technologie: Ja
Game modus: Ja
Multimedia
Ingebouwde luidsprekers: Ja
Aantal luidsprekers: 2
Gemiddeld vermogen: 4 W
Ingebouwde camera: Nee
Design
Markt positionering: Gamen
Kleur van het product: Zwart
Voetenkleur: Zwart
Poorten & interfaces
Ingebouwde USB-hub: Nee
HDMI: Ja
Aantal HDMI-poorten: 2
HDMI versie: 2.0
Aantal DisplayPorts: 1
DisplayPort versie: 1.2
Hoofdtelefoon uit: Ja
Hoofdtelefoonuitgangen: 1
HDCP: Ja
HDCP versie: 2.2
Ergonomie
VESA-montage: Ja
Paneelmontage-interface: 100 x 100 mm
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: Ja
Kabelslot sleuf type: Kensington
In hoogte verstelbaar: Nee
kantel aanpassingen: Ja
Bereik kantelhoek: -5 - 23°
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR): E
Energie-efficiëntieklasse (HDR): Niet beschikbaar
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: 18 kWu
Stroomverbruik (typisch): 18 W
Stroomverbruik (indien uit): 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave): 0,5 W
AC-ingangsspanning: 100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie: 50/60 Hz
Energie-efficiëntieschaal: A tot G
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard): 615 mm
Diepte apparaat (met standaard): 193 mm
Hoogte apparaat (met standaard): 453 mm
Gewicht (met standaard): 4,6 kg
Breedte ( zonder voet ): 615 mm
Diepte ( zonder voet ): 60 mm
Hoogte (zonder voet ): 369 mm
Gewicht (zonder voet): 3,8 kg
Verpakking
Breedte verpakking: 680 mm
Diepte verpakking: 171 mm
Hoogte verpakking: 450 mm
Gewicht verpakking: 6,9 kg
Type verpakking: Doos
Overige specificaties
Vermindering van bewegingsonscherpte: Ja
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 17/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 17/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.