HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Allied Telesis AT-SBX81GT24
Allied Telesis

Allied Telesis AT-SBX81GT24

24-port 10/100/1000T Ethernet line card

Referentie: ALTE830054 - Fabrikant: Allied Telesis - Code Fabrikant: AT-SBX81GT24 - Actief sinds: 17/02/2021
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk2867,20 €3469,31 €
2 stuks2862,20 €3463,26 €
3 stuks2860,50 €3461,21 €
4 stuks2859,70 €3460,24 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
AT-SBx81GT24, GXT 703W Riye Gamingstoel, Wit
Naar grote hoogte
Hoe meer uren je maakt, hoe beter je wordt. Dus waarom zou je stoel dat in de weg zitten? De Riye is aanpasbaar en brengt je naar nieuwe hoogtes – letterlijk en figuurlijk. Met zijn vergrendelbare kantelfunctie vind je ook nog de perfectie positie voor jouw gamestijl.

Welkom bij Chair Force One
Die win binnenslepen kan zwaar zijn, maar deze stoel maakt alles lichter. Door zijn schuimstructuur met hoge dichtheid zak je heel comfortabel weg in het design, zodat jij je alleen nog maar hoeft te focussen op de zege. Je rug zul je in ieder geval niet horen klagen.

Adem in… en win
We weten allemaal dat een intense sessie misschien wel een klein zweetdruppeltje kan opleveren. Daarom is de Riye gemaakt van stevig PU-leer en ademend materiaal waardoor jij je na het gamen nog even fris en fruitig voelt als daarvoor.

Armen in de aanslag
Of je nu rustig aan het praten bent of midden in een vuurgevecht belandt; de gevoerde armsteunen van de stoel zijn er klaar voor. En als je ze even niet nodig hebt, zet je ze zo omhoog, waardoor je alle bewegingsvrijheid hebt.

Heavy duty
De Riye is klaar voor elke uitdaging, net als jij. Met zijn klasse 4 gaslift (getest tot 140 kg) is het design van deze stoel extreem stevig en gebouwd om jaren mee te gaan. Dit is de next level voor je gaming set-up!
Netwerk
Ethernet interface typeGigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100,1000 Mbit/s
Koperen ethernetbekabelingstechnologie10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
DatastroombeheerJa
NetwerkstandaardIEEE 802.1D, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Jumbo Frames ondersteuningJa
VerbindingsaggregatieJa
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten24
Prestatie
Quality of Service (QoS)Ja
Serviceklassen3
Buffer-grootte per poort1,5 MB
Queues per poort8
Access Control List (ACL)Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen802.1x RADIUS, SSH-2
CompatibiliteitAllied Telesis SwitchBlade x8100
Energie
Stroomverbruik (typisch)34,4 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-25 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)5 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 3048 m
Certificaten
VeiligheidUL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950.1
Elektromagnetische compatibiliteitEN55022 class A, FCC class A, VCCI class A
CertificeringEN55024, EN61000-3 UL, cUL, TUV RoHS
Gewicht en omvang
Afmetingen (B x D x H)207 x 313 x 41 mm
Gewicht1,1 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)85176990
Land van herkomstIndonesië

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 05/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 05/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.