HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Allied Telesis AT-RKMT-J08
Allied Telesis

Allied Telesis AT-RKMT-J08

Rack mount for AT-FS710/8 8E & AT-GS910/8 8E

Referentie: ALTE749662 - Fabrikant: Allied Telesis - Code Fabrikant: AT-RKMT-J08 - Actief sinds: 31/08/2018
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk86,10 €104,18 €
2 stuks81,10 €98,13 €
3 stuks79,40 €96,07 €
4 stuks78,60 €95,11 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
AT-RKMT-J08, L3, 8x 10/100/1000T PoE+, 2x 100/1000X SFP, 1x AC
De Allied Telesis x320 Series of Gigabit Layer 3 PoE pass-through en PoE++ (AT-x320-10GH) switches bieden een indrukwekkende reeks functies in een compact en fanless design. Flexibele Power over Ethernet mogelijkheden maken ze ideaal voor connectiviteit van IoT devices in slimme gebouwen en zakelijke omgevingen. De x320-11GPT heeft de mogelijkheid zelf gevoed te worden middels PoE (icm AT-x320-10GH) om vervolges met de functionaliteit PoE pass-through de randapparatuur te voorzien van stroom. Uiteraard kunnen deze switches beheerd worden met Autonomous Management Framework™ (AMF) en bied Continuous PoE (CPoE) de mogelijkheid om een switch opnieuw op te starten zonder dat de voeding naar de randapparatuur stopt. De AT-x320-11GPT heeft 8 x 10/100/1000T PoE+ poorten (max 60 Watt), 1 x PoE-in poort en 2 x 100/1000X SFP uplinks.
Technische details
Kleur van het productWit
CompatibiliteitAT-GS910/8, 8E

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 07/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 07/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.