HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Act AC7055
Act

Act AC7055

AC7055 USB C to USB A Hub 3 ports with Gigabit Ethernet, metal housing (retail)

Referentie: ACTX964184 - Fabrikant: Act - Code Fabrikant: AC7055 - Actief sinds: 30/10/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 tot 3 stuks30,50 €36,91 €
4 stuks31,40 €37,99 €
5 stuks32,80 €39,69 €
6 stuks30,70 €37,15 €
7 of meer stuksNavragen per mail
Momenteel voorradig
(3 stuks op 05/03 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
USB-C hub 3.0, 3x USB-A, Gigabit ethernet, USB-C Hub en Ethernet Adapter, aantal poorten: 3x USB A female , 1x Ethernet poort, kabellengte 0.15m, aluminium behuizing
Sluit 3 USB-A apparaten aan op uw laptop met USB-C met de stevige aluminium AC7055 3-Poorts USB-C (Superspeed) Hub. De AC7055 heeft een Gigabit ethernet poort zodat eenvoudig een fysieke internet/netwerkverbinding op uw notebook/ultrabook kunt aansluiten. De hub is direct klaar voor gebruik. Er is geen externe voeding nodig.
Poorten & interfaces
HostinterfaceUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A3
Netwerk
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Prestatie
Kleur van het productGrijs
Hub-interfacesUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
Plug and playJa
Materiaal behuizingAluminium
Energie
Soort voedingUSB
Gewicht en omvang
Breedte125 mm
Diepte160 mm
Hoogte25 mm
Gewicht120 g
Verpakking
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Breedte verpakking125 mm
Diepte verpakking25 mm
Hoogte verpakking160 mm
Gewicht verpakking75 g
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84719000
Overige specificaties
Snoerlengte0,15 m

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 05/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 05/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.