HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Acer HP.DSCAB.019
Acer

Acer HP.DSCAB.019

Acer GaN charger - 2 x USB-C + 1x USB-A ports - Black

Referentie: ACER994111 - Fabrikant: Acer - Code Fabrikant: HP.DSCAB.019 - Actief sinds: 19/11/2025
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk46,60 €56,39 €
2 stuks41,60 €50,34 €
3 stuks40,00 €48,40 €
4 stuks39,10 €47,31 €
5 tot 26 stuks38,60 €46,71 €
27 of meer stuksNavragen per mail
Momenteel voorradig
(26 stuks op 06/03 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.06 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
HP.DSCAB.019, 100W GaN Oplader met afneembare EU/UK-stekkers
Prestatie
Type opladerBinnen
Lader compatibiliteitUniverseel
Type stroombronAC
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A1
Aantal USB-Type-C-poorten2
Draadloos opladenNee
Snel opladenJa
Snelle oplaadtechnologieGaN, Power Delivery, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge, Spreadtrum Fast Charge Protocol(SFCP)
Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max)3
Programmeerbare voeding (PPS)Ja
USB Power Delivery (USB PD)Ja
USB Power Delivery herziening3.0
USB Power Delivery tot max.100 W
Stroomspanning beschermingOverstroom, Overspanning, Kortsluiting
Design
Kleur van het productZwart
Energie
Ingangsspanning100 - 240 V
Frequentie50 - 60 Hz
Uitgangsstroom (5 V)3 A
Uitgangsstroom (9 V)3 A
Uitgangsstroom (@15 V)3 A
Uitgangsstroom (@20 V)5 A
Gewicht en omvang
Breedte66 mm
Hoogte31 mm
Gewicht228 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabelsUSB Type-C naar USB Type-C
Inbegrepen soorten voedingsstekkersEU, UK

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 06/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 06/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.