USG Flex 100HP, HP Papier met coating, extra zwaar, 130 gr/m², 1067 mm x 68,5 m
De afdrukken kunnen direct na het printen worden opgerold of gestapeld. Dit PEFC-gecertificeerde papier is ideaal voor schitterende prints, proefdrukken en conceptprints met accurate kleuren: het is gemakkelijk te verwerken en produceert consistente resultaten van hoge kwaliteit.
Van lijntekeningen tot illustraties en afbeeldingen met een lichte inktdichtheid bent u print na print, rol na rol verzekerd van een hoge, consistente weergavekwaliteit.
Prints kunnen direct na het printen verwerkt worden. Een verbeterde coating maakt de inkt veegvast zodat de productietijden korter worden.
Hoogwaardig helderwit papier met veelzijdige mogelijkheden. Met dit PEFC-gecertificeerde papier voor alles van plakproeven en ontwerpproefdrukken tot fijne lijntekeningen en illustraties voldoet u altijd aan de projectenvereisten en de milieudoelen van uw bedrijf en uw klanten.
Data-uitwisseling
Firewall-doorvoersnelheid: 3 Gbit/s
VPN (IMIX) doorvoercapaciteit: 750 Mbit/s
IPS/IDS throughput: 1500 Mbit/s
Prestatie
Mean time between failures (MTBF): 550382,5753 uur
Netwerk
VPN tunnels quantity: 50
Aantal VLANs: 16
Beveiliging
DDoS-bescherming: Ja
VPN eigenschappen: IKEv2, IPSec, SSL
Beheerfuncties
LED-indicatoren: Ja
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie: Bedraad
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 8
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s
Console port: RJ-45
Energie
DC voltage input: 19 V
Vermogensverbruik (max): 51,2 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T): 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag: -30 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag: 10 - 90 procent
Gewicht en omvang
Breedte: 216 mm
Diepte: 143 mm
Hoogte: 33 mm
Gewicht: 1,05 kg
Verpakking
Breedte verpakking: 278 mm
Hoogte verpakking: 189 mm
Diepte verpakking: 99 mm
Gewicht verpakking: 1,91 kg
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 06/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 06/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.