HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Verbatim 47044
Verbatim

Verbatim Pro U3 - Micro SDXC Card - 128GB met adapter - 47044

MICRO SDXC CARD PRO U3 C10 128GB INCL ADAPTOR

Referentie: VERB852970 - Fabrikant: Verbatim - Code Fabrikant: 47044 - Actief sinds: 28/08/2021
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk21,50 €26,02 €
2 stuks16,50 €19,97 €
3 stuks14,80 €17,91 €
4 stuks14,00 €16,94 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
Pro U3 - Micro SDXC Card - 128GB met adapter, StarTech.com Dell EMC SFP-1G-SX compatibel SFP transceiver module - 1000Base-SX glasvezel (SFP1GSXEMCST)
1 Gbps | enkele modus | LC | 10 km | levenslange garantie

The StarTech.com Advantage
Geheugen
Capaciteit128 GB
Soort flashgeheugenMicroSDXC
Flash memory klasseKlasse 10
Leessnelheid90 MB/s
Schrijfsnelheid45 MB/s
Intern geheugentypeUHS-I
UHS-snelheidsklasseClass 3 (U3)
VideosnelheidsklasseV30
Kenmerken
Kleur van het productZwart
VeiligheidsfuntiesSchokbestendig, Waterbestendig
Gewicht en omvang
Breedte15 mm
Diepte11 mm
Hoogte1 mm
Gewicht1,6 g
Verpakking
Breedte verpakking90 mm
Diepte verpakking3 mm
Hoogte verpakking135 mm
Gewicht verpakking10,7 g
Inhoud van de verpakking
Geheugenadapter meegeleverdSD
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)85235190

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 03/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 03/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.