Kyna, Kyna Active-styluspen, Wit
Door dik en dun
Of je nu wilt tekenen, schetsen, notities wilt maken of iets wilt opschrijven, dat kan met de Kyna allemaal! De superdunne punt is perfect tot op de pixel, en omdat er nauwelijks vertraging is tussen jouw beweging en wat er op het scherm verschijnt, voelt dit als een echte pen. Verder kun je de lijndikte veranderen door de pen te kantelen en door palm rejection reageert je iPad niet op je handen als je de stylus gebruikt.
Blijven schrijven
Een pen die op is? Dat gebeurt je niet meer met deze active styluspen. Want dankzij de ingebouwde oplaadbare batterij en inbegrepen USB-C-C-kabel kun jij non-stop blijven werken. De styluspen kan tot wel 10 uur worden gebruikt met één keer opladen en heeft twee reservepunten, zodat je eindeloos kunt blijven schrijven, tekenen en meer.
Vriend van je iPad
De Kyna en de iPad zijn letterlijk voor elkaar gemaakt. Deze styluspen werkt met alle iPads vanaf 2018, waaronder de iPad Pro. Zo werkt de pen precies zoals jij wilt en kun je hem magnetisch aan je iPad bevestigen om makkelijker te reizen of de pen op te bergen.
Kenmerken
Apparaatcompatibiliteit: Tablet
Merkcompatibiliteit: Apple
Compatibiliteit: iPad 2018+, iPad Pro
Kleur van het product: Wit
Tipkleur: Wit
Gewicht en omvang
Gewicht: 13 g
Verpakking
Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Breedte verpakking: 97 mm
Diepte verpakking: 97 mm
Hoogte verpakking: 166 mm
Gewicht verpakking: 16 g
Inhoud van de verpakking
Navulling tip: Ja
Technische details
Garantieperiode: 2 jaar
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 01/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 01/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.