HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
TP-LINK TL-SG1024
TP-LINK

TP-LINK 24-Port Gigabit Rackmount Switch - TL-SG1024

TL-SG1024 - Switch - 24 x 10/100/1000 - rack-mountable

Referentie: TPLK344906 - Fabrikant: TP-LINK - Code Fabrikant: TL-SG1024 - Actief sinds: 29/10/2011
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk84,00 €101,64 €
2 stuks79,30 €95,95 €
3 stuks77,70 €94,02 €
4 stuks76,90 €93,05 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Momenteel voorradig
(4 stuks op 05/03 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.08 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
24-Port Gigabit Rackmount Switch, ScanJet 2000s2/3000s4/4000snw1 vervangende rolkit


HP Scanjet onderhoudskits houden uw HP scanner in goede conditie. Deze vervangende rolkit met scheidingspad beperkt storingen ten gevolge van normale slijtage en verlengt de levensduur van uw scanner. Gemakkelijke installatie, dus snel weer aan het werk.
Beheerfuncties
Switch typeUnmanaged
Switch-laagL2
Quality of Service (QoS)Ja
Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poortenGigabit Ethernet (10/100/1000)
Netwerk
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
10G supportNee
Koperen ethernetbekabelingstechnologie10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
Port mirroringJa
Full duplexJa
DatastroombeheerJa
VerbindingsaggregatieJa
Broadcast stormbeheerJa
Rate limitingJa
Auto MDI/MDI-XJa
Aantal VLANs32
Data-uitwisseling
MAC-adrestabel8000 entries
Switchingcapaciteit48 Gbit/s
Throughput35,7 Mpps
Store-and-forwardJa
Aantal wachtrijen4
Jumbo Frames ondersteuningJa
Jumbo frames10000
Packet buffergeheugen4,1 MB
Beveiliging
IGMP snoopingJa
Design
Rack-montageJa
Kleur van het productZwart
LED-indicatorenJa
Energie
Vermogenstoevoer inclusiefJa
AC-ingangsspanning100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie50 - 60 Hz
Stroomverbruik (typisch)14,19 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Warmtedissipatie48,39 BTU/h
Gewicht en omvang
Breedte294 mm
Diepte180 mm
Hoogte44 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabelsAC
GebruiksaanwijzingJa
RekbevestigingspakketJa
Verpakking
Type verpakkingDoos
Certificaten
CertificeringFCC, CE, RoHS
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)85176990

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 05/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 05/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.