HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
TP-LINK SG6428X
TP-LINK

TP-LINK SG6428X

Omada SG6428X V1 - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10Gb Ethernet SFP+ (uplink / stacking) - front to back airflow - rack-mountable

Referentie: TPLK939746 - Fabrikant: TP-LINK - Code Fabrikant: SG6428X - Actief sinds: 31/01/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk1456,00 €1761,76 €
2 stuks1451,00 €1755,71 €
3 stuks1449,30 €1753,65 €
4 stuks1448,50 €1752,69 €
5 stuks1448,00 €1752,08 €
6 of meer stuksNavragen per mail
Momenteel voorradig
(5 stuks op 05/03 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.08 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
SG6428X, Epson TM 88V seriële/USB-printer
Klanten hoeven niet te wachten dankzij de Epson TM-T88V – een snelle hoge-resolutie printer die ideaal is voor de levensmiddelenbranche en retailomgevingen. U krijgt het beste van twee werelden: garantie en ondersteuning van HP en een uitstekend apparaat van Epson.
Beheerfuncties
Switch typeManaged
Switch-laagL3
Quality of Service (QoS)Ja
Web-gebaseerd managementJa
Cloud-beheerdJa
ARP-inspectieJa
Locatie-instellingen (CLI) configurerenJa
System event logJa
Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poortenGigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal moduleslots SPF+4
Console portRJ-45/USB Type-C
Aantal USB 2.0-poorten2
Netwerk
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x
10G supportNee
Port mirroringJa
IP routingJa
DatastroombeheerJa
Broadcast stormbeheerJa
Rate limitingJa
Spanning tree protocolJa
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100,1000 Mbit/s
VLAN=ondersteuningJa
Virtuele LAN-functiesMAC address-based VLAN, Multicast VLAN, Private VLAN, Voice VLAN
Aantal VLANs4000
Data-uitwisseling
MAC-adrestabel32000 entries
Switchingcapaciteit128 Gbit/s
Verzending snelheid95,2 Mpps
Statische routeJa
Jumbo Frames ondersteuningJa
Jumbo frames9000
Packet buffergeheugen3 MB
Beveiliging
DHCP-functiesDHCP relay, DHCP snooping, DHCPv6 snooping
Access Control List (ACL)Ja
IGMP snoopingJa
IGMP-vermeldingen2048
SSH/SSL supportJa
Bescherming lusJa
AuthenticatieAuto VLAN, MAC-gebaseerde authenticatie, Poortgebaseerde authenticatie
Authenticatie typeRADIUS
Multicast-functies
Multicast-ondersteuningJa
Design
Rack-montageJa
StapelbaarJa
Vormfactor1U
Kleur van het productZwart
LED-indicatorenJa
Aantal ventilatoren4 ventilator(en)
Energie
StroombronAC
Vermogenstoevoer inclusiefJa
AC-ingangsspanning100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie50/60 Hz
Vermogensverbruik (max)28,4 W
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE)Nee
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)-5 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Warmtedissipatie96,91 BTU/h
Gewicht en omvang
Breedte440 mm
Diepte380 mm
Hoogte44 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabelsAC, LAN (RJ-45)
GebruikershandleidingJa

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 05/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 05/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.