HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
TP-LINK ES208GP
TP-LINK

TP-LINK ES208GP

Omada ES208GP V1 - Switch - Managed - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, wall-mountable - PoE+ (64 W)

Referentie: TPLK985291 - Fabrikant: TP-LINK - Code Fabrikant: ES208GP - Actief sinds: 30/07/2025
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk69,90 €84,58 €
2 stuks64,90 €78,53 €
3 stuks63,20 €76,47 €
4 stuks62,40 €75,50 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.08 €
Recupel:0.30 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
ES208GP, Professioneel PC beletteringsysteem met Wi-Fi
PT-P750W Professioneel PC beletteringsysteem met Wi-Fi



Printermodel voor TZe en HSe tapes van 3.5 tot 24 mm - PC-aansluiting - NFC - Wireless - 180 dpi

De P-touch P750W is een geavanceerd en toch eenvoudig te gebruiken beletteringsysteem met
Wi-Fi. Iedereen in uw organisatie kan de P-touch P750W gebruiken voor het ontwerpen en printen van labels tot 24 mm breed.

Geschikt voor het labelen van documenten, archiefmappen, backup disks, USB sticks, schappen of bewegwijzering.

Met de P-touch Editor 5 software kunt u de lettertypen van uw PC gebruiken en tevens afbeeldingen, symbolen en barcodes toevoegen aan uw labels. Via de iPrint&Label app, die gratis te downloaden is, kunt u labels ontwerpen en printen vanaf uw smartphone of tablet.
Beheerfuncties
Switch typeManaged
Switch-laagL2
Quality of Service (QoS)Ja
Web-gebaseerd managementJa
Cloud-beheerdJa
Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten8
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poortenGigabit Ethernet (10/100/1000)
Netwerk
NetwerkstandaardIEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt
10G supportNee
Port mirroringJa
DatastroombeheerJa
VerbindingsaggregatieJa
Broadcast stormbeheerJa
Auto MDI/MDI-XJa
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100,1000 Mbit/s
Auto-negotiationJa
VLAN=ondersteuningJa
Virtuele LAN-functiesMTU VLAN, Port-based VLAN, Tagged VLAN
Aantal VLANs4000
Optische vezel
Transmissie afstand (max)0,25 km
Data-uitwisseling
MAC-adrestabel8000 entries
Switchingcapaciteit16 Gbit/s
Verzending snelheid11,904 Mpps
Store-and-forwardJa
Jumbo Frames ondersteuningJa
Jumbo frames15000
Packet buffergeheugen0,5 MB
Beveiliging
DHCP-functiesDHCP client
IGMP snoopingJa
Bescherming lusJa
Multicast-functies
Multicast-ondersteuningJa
Design
Rack-montageJa
VormfactorDIN rail
Kleur van het productZwart
LED-indicatorenJa
Energie
StroombronDC
DC voltage input53 V
Stroom1.31 A
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE)Ja
Type Power over Ethernet (PoE) ondersteuntPoE+
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten8
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget64 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent
Gewicht en omvang
Breedte158 mm
Diepte100,7 mm
Hoogte25,4 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabelsStroom
SnelstartgidsJa
Certificaten
Certificaten van nalevingCE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 06/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 06/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.