HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Targus THZ919GL Targus

Targus THZ919GL


Click-In - Flip cover for tablet - thermoplastic polyurethane (TPU) - black - 10.5" - for Samsung Galaxy Tab A8

Referentie: TARG865454 - Fabrikant: Targus - Code Fabrikant: THZ919GL - Actief sinds: 12/01/2022
Momenteel voorradig
(1 stuks op 28/02 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk31,00 €37,51 €
2 stuks38,00 €45,98 €
3 stuks32,50 €39,33 €
4 stuks31,70 €38,36 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
THZ919GL, Singlepack Black 202XL Claria Premium Ink
Verlaag uw afdrukkosten
Epson biedt standaard en extra grote (XL) inktpatronen, zodat u de optie kunt kiezen die u de meeste waarde biedt. XL-inkten zijn zeer geschikt voor afdrukken in grote hoeveelheden en ze kunnen u helpen uw afdrukkosten te verminderen. Voor beide formaten zijn de kleuren afzonderlijk verkrijgbaar, dus alleen de verbruikte kleur hoeft te worden vervangen. Dat betekent minder verspilling en veel waar voor uw geld.

Maak kennis met het assortiment
Epson´s Claria Premium-vijfkleureninktset is ideaal voor drukke gezinnen die in alle opzichten het beste willen: uitstekende teksten en prachtige glanzende foto's. Het combineert pigmentinkt en dye-based inkten met de extra voordelen van een fotozwartinkt. Zo kunt u niet alleen duurzame tekstdocumenten, maar ook foto's van hoge kwaliteit afdrukken. Bovendien kunnen er meer foto's met deze inkt worden afgedrukt, die in een fotoalbum tot 300 jaar1 meegaan, zodat uw kostbare herinneringen generaties lang worden beschermd.

Geoptimaliseerd voor Epson-printers
Epson-inkten en -papier zijn speciaal ontwikkeld om samen te werken met Epson-printers en keer op keer de beste resultaten te leveren.

Het originele artikel
Geniet van probleemloos en betrouwbaar afdrukken met originele inkten van Epson. Wij investeren in uitgebreid onderzoek en high-tech productiefaciliteiten, en onderwerpen onze producten aan een strikt testprogramma om u te kunnen voorzien van een product van de hoogste kwaliteit.
Kenmerken
Maximale schermgrootte26,7 cm (10.5")
Type etuiHoes
MateriaalThermoplastic polyurethaan (TPU)
Hoofdkleur van productZwart
MerkcompatibiliteitSamsung
CompatibiliteitGalaxy Tab A8
Ingebouwde luidsprekersNee
Staande modusJa
Land van herkomstChina
Accu/Batterij
Ingebouwde accuNee
Gewicht en omvang
Breedte90 mm
Diepte160 mm
Hoogte250 mm
Gewicht250 g
Verpakking
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 01/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 01/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.