HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Samsung EF-QF766CTEGWW
Samsung

Samsung EF-QF766CTEGWW

Samsung EF-QF766CTEGWW. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung, Max

Referentie: SAMS995778 - Fabrikant: Samsung - Code Fabrikant: EF-QF766CTEGWW - Actief sinds: 09/12/2025
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk45,60 €55,18 €
2 stuks42,10 €50,94 €
3 stuks40,90 €49,49 €
4 stuks40,30 €48,76 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
EF-QF766CTEGWW, EF-QF766CTEGWW
Laat de prachtige kleur van je telefoon tot zijn recht komen met de Galaxy Z Flip7 Ring Case (Clear)
De kleur van je telefoon in volle glorie, zonder gele gloed. Bescherm je telefoon met de bijna onzichtbare Galaxy Z Flip7 Ring Case (Clear).

Met een handige draagring
Je telefoon gebruiken is nu nog makkelijker door de ingebouwde ring van de Galaxy Z Flip7 Ring Case (Clear). Steek je vinger door de ring en neem je telefoon gemakkelijk mee.

Plat hoesje. Camerabescherming
De platte en strakke case aan de voorkant van de Galaxy Z Flip7 Ring Case (Clear) en de plattere randen staan garant voor meer schermruimte. De opstaande randen zorgen bovendien voor optimale bescherming van je camera.
Kenmerken
Maximale schermgrootte17,4 cm (6.85")
Type etuiHoes
MateriaalKunststof
Kleur van het productTransparant
KleurnaamTransparan
MerkcompatibiliteitSamsung
CompatibiliteitSamsung
MagSafe-compatibelNee
BureaustandaardNee
Ingebouwde schermbedekkingNee
Vak voor pasjeNee
VingerafdrukbestendigJa
Ingebouwde accuNee
RiemclipNee
WasbaarNee
Anti-vergelingsbeschermingJa
Ingebouwd interactief vensterNee
Draadloos opladenNee
Plantaardig materiaalNee
Oleofobe coatingNee
Eenvoudig aan te brengenJa
Land van herkomstZuid-Korea
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Scherm beschermerNee
Inclusief polsbandNee
Ring inbegrepenNee

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 21/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 21/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.