HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Qnap RAM-8GDR4A1-UD-2400 Qnap

Qnap RAM-8GDR4A1-UD-2400


8GB DDR4-2400 U-DIMM, 288-pin, ADATA, A1 version


- A1 version - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 2400 MT/s / PC4-19200 - CL17 - 1.2 V - unbuffered - non-ECC

Referentie: QNAP741541 - Fabrikant: Qnap - Code Fabrikant: RAM-8GDR4A1-UD-2400 - Actief sinds: 27/04/2018
Gewenste aantal:
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk448,50 €542,69 €
2 stuks443,80 €537,00 €
3 stuks442,20 €535,06 €
4 stuks441,40 €534,09 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
8GB DDR4-2400 U-DIMM, 288-pin, ADATA, A1 version, 5j onsite voor laptops
Bij pc-problemen kun je vertrouwen op HP: we bieden hulp op afstand en handige reparaties ter plekke. Met optionele inzichten in apparaten kan HP problemen snel oplossen.
Kenmerken
Type gebufferd geheugenUnregistered (unbuffered)
Intern geheugen4 GB
Geheugenlayout (modules x formaat)1 x 4 GB
Intern geheugentypeDDR4
Component voorPc/server
Geheugen form factor288-pin DIMM
ECCNee
CAS-latentie17
Kloksnelheid geheugen2400 MHz
Geheugen voltage1.2 V
Kleur van het productGroen
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733020

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 01/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 01/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.