HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Motorola - Symbol CBL-TC7X-USB1-01
Motorola - Symbol

Motorola - Symbol CBL-TC7X-USB1-01

TC7X SNAP ON USB CABLE CHARGE AND COMM. TC7X SNAP ON USB CABLE CHARGE AND COMM

Referentie: MOSY486979 - Fabrikant: Motorola - Symbol - Code Fabrikant: CBL-TC7X-USB1-01 - Actief sinds: 04/02/2015
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk216,60 €262,09 €
2 stuks211,90 €256,40 €
3 stuks210,30 €254,46 €
4 stuks209,50 €253,50 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.06 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
CBL-TC7X-USB1-01, Lenovo-toetsenbordpakket voor Tab P11 Pro (2e generatie)
Schakel moeiteloos tussen spelen en werken dankzij de klikaansluiting. Met het 2-in-1-toetsenbordpakket van Lenovo kunt u een ultradun toetsenbord met magnetische achterklep bevestigen en zo met de Lenovo Tab P11 Pro (2e generatie) ook licht werk verrichten. Schrijf essays en maak presentaties op uw tablet met behulp van 12 speciale functietoetsen. Meer precisie en comfort dankzij de op ThinkPad geïnspireerde U-vormige toetsen die perfect gekalibreerd zijn voor een betere responsiviteit en nauwkeurigheid tijdens het typen. De ergonomische indeling en trackpad uit één stuk zijn ontworpen om gebruiksgemak tijdens het werk te optimaliseren.
Prestatie
Type opladerBinnen
Lader compatibiliteitBarcode-lezer
Type stroombronDC
CompatibiliteitPWRS-14000-249R
Design
Kleur van het productZwart
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)85044095

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 20/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 20/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.