HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 5WS0Q97826
Lenovo

Lenovo 5WS0Q97826

3Y Depot/CCI extension from 2Y Depot/CCI

Referentie: LNVO782080 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 5WS0Q97826 - Actief sinds: 09/10/2019
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk19,90 €24,08 €
2 stuks14,90 €18,03 €
3 stuks13,30 €16,09 €
4 stuks12,40 €15,00 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
5WS0Q97826, 3 jaar Depot-garantie
Met Depot Service zorgt Lenovo ervoor dat je apparaat wordt opgehaald en naar een aangewezen reparatiecentrum wordt gebracht. Alle verzendkosten worden betaald door Lenovo. Na reparatie of vervanging zorgt Lenovo ervoor dat de pc weer bij je wordt afgeleverd.

Onderdelen en arbeid
Lenovo dekt de kosten van vervangende onderdelen en arbeidsloon.

Basisondersteuning per telefoon
Technici kunnen op afstand een diagnose stellen van hardwareproblemen en veelvoorkomende basisproblemen die zich tijdens de garantieperiode voordoen. Softwareondersteuning wordt niet gedekt.

Reparaties uitgevoerd met verzending naar het Lenovo Depot
Ervaren technici repareren (of vervangen) je apparaat en sturen het vervolgens naar je terug. Alle verzendkosten worden betaald door Lenovo.
Kenmerken
Type productopwaarderen
ServicetypePremium Support
Service includedOnderdelen
Aantal jaar3 jaar

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 15/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 15/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.