HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Lenovo 4XB7A90884 Lenovo

Lenovo 4XB7A90884


ThinkSystem 2.5" Multi Vendor 480GB Mixed Use SATA 6Gb HS SSD v2


- SSD - Mixed Use - 480 GB - hot-swap - 2.5" - SATA 6Gb/s

Referentie: LNVO936370 - Fabrikant: Lenovo - Code Fabrikant: 4XB7A90884 - Actief sinds: 20/01/2024
Gewenste aantal:
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 of meer stuks1038,90 €1257,07 €
Taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.25 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
ThinkSystem 2.5" Multi Vendor 480GB Mixed Use SATA 6Gb HS SSD v2, 3 jaar exchangeservice op volgende werkdag voor ScanJet 5000x hardware
HP Care Pack services bieden hogere serviceniveaus en uitbreiding van de garantiedekking – dat geeft u een gerust gevoel omdat uw onderneming altijd operationeel blijft.
Kenmerken
SSD capaciteit480 GB
SSD-vormfactor2.5"
InterfaceSATA III
NVMeNee
Type geheugenV-NAND TLC
Component voorServer/werkplaats
Hardware encryptieNee
Overdrachtssnelheid6 Gbit/s
Random read (4KB)76500 IOPS
Random write (4KB)43000 IOPS
S.M.A.R.T. supportJa
H/W PLP functieJa
End-to-End Data ProtectionJa
Uncorrectable Bit Error Rate (UBER)< 1 per 10^17 bits read
Mean time between failures (MTBF)2000000 uur
CertificeringUL TUV FCC CE Mark C-Tick Mark BSMI (Taiwan) KCC (Korea EMI)
Gewicht en omvang
Breedte70 mm
Diepte100 mm
Hoogte7 mm
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)5 - 95 procent
Trillingen bij opslag20 G
Schokbestendigheid (buiten gebruik)1,5 G
Maximale hoogte, in gebruik3050 m

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 01/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 01/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.