4X77A12188, APC Easy-UPS BV800I-GR - Noodstroomvoeding, 4x Schuko stopcontact, 1000VA
Zekerheid door noodstroom
Een APC Easy-UPS heeft een ingebouwde accu die ervoor zorgt dat alle aangesloten apparaten, zoals een NAS, router, modem en mediabox blijven werken als de stroom uitvalt. Hierdoor voorkom je zowel downtime, schade aan apparatuur, als verlies van gegevens.
Veiligheid en gemak
Daarnaast beschermt deze veilige APC UPS kostbare apparatuur tegen piekspanning die bijvoorbeeld ontstaat door blikseminslag. Doordat de APC Easy-UPS BV1000I-GR ook aan de muur te bevestigen is en is voorzien van 4 gedraaide stopcontacten(45°), is deze APC noodstroomvoorziening dus ook een geschikte ups voor in de meterkast.
Verwachte accuduur
Belasting in Watt, accuduur in Minuten:
10W = 150 Min.
40W = 65 Min.
80W = 32 Min.
120W = 17 Min.
180W = 10 Min.
240W = 2.5 Min.
Verlengt de accuduur
De AVR functie verlengt zowel de verwachte accu levensduur als de verwachte runtime, doordat hij zowel lage als hoge voltages corrigeert zonder de accu daarvoor te ontladen.
Verleng de levensduur
De interne batterij cartridge (RBC17) is te vervangen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC BV1000I-GR.
Garantieverlenging
De fabrieksgarantie van de BV1000I-GR bedraagt 2 jaar en kun je met het APC service pack (WBEXTWAR3YR-SP-01A) upgraden naar 5 jaar.
Kenmerken
Intern geheugen: 32 GB
Geheugenlayout (modules x formaat): 1 x 32 GB
Intern geheugentype: DDR4
Component voor: Pc/server
Geheugen form factor: 288-pin DIMM
Kloksnelheid geheugen: 3200 MHz
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 01/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 01/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.