HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Kyocera 1702NR8NL1
Kyocera

Kyocera MK-5140 - 1702NR8NL1

MK-5140 - Maintenance Kit - 200K

Referentie: KYOC895510 - Fabrikant: Kyocera - Code Fabrikant: 1702NR8NL1 - Actief sinds: 01/02/2023
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk364,10 €440,56 €
2 stuks359,90 €435,48 €
3 stuks358,50 €433,79 €
4 stuks357,80 €432,94 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Nu
Nu Knalprijs
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Promotie ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
MK-5140, WHD622 met oplaadkabel
Design voor retail, horeca en de gezondheidszorg
In de retail- en zorgsector moeten medewerkers tegenwoordig steeds vaker hun handen vrij hebben om notities te maken, eten en drinken te serveren of spullen te dragen. WHD622 with Charging Cable (WHD622 met oplaadkabel) is een DECT-headset die door middel van het W70B DECT-basisstation/W80 Multi-Cell-systeem/W90 Multi-Cell-systeem de hiervoor benodigde flexibiliteit biedt. De headset kan als onafhankelijk functionerend apparaat rechtstreeks worden aangemeld bij het DECT-basisstation, of kan een SIP-account delen met een DECT-headset om een belverbinding te maken of een gesprek te beheren. Met de DECT-technologie kan de headset een stabiele verbinding tot stand brengen en een werkbereik van wel 300 meter halen. Zo kunt u zich ongehinderd door de ruimte verplaatsen zonder u zorgen te hoeven maken over het bereik van de headset. Behalve de standaardbelfuncties zoals beantwoorden, weigeren, in de wacht zetten en geluid uit heeft de headset ook een Push-to-Talk-functie. In een handomdraai kunt u via de headset Push-to-Talk-berichten verzenden of een full-duplex Push-to-Talk-vergadering organiseren, zodat u zeker weet dat het hele team nauw met elkaar in verbinding staat. Met de intercomfunctie kunt u tevens interne gesprekken voeren zonder een netwerk, waarbij het intercomgesprek gratis is. Bovendien bent u met de headsets verzekerd van draagcomfort, de hele dag door.

Kenmerken
Type productOnderhoudspakket
PrinttechnologieLaser
Paginaopbrengst200000 pagina's
Kleur van het productZwart
MerkcompatibiliteitKyocera
CompatibiliteitECOSYS P6130cdn/M6x30cdn
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 30 °C
Temperatuur bij opslag-20 - 40 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)20 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag10 - 80 procent
Verpakking
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84439990

Geschikt voor o.a. Kyocera Ecosys P6130 CDN

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 06/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 06/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.