HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Kingston KTH-PL548S8-16G
Kingston

Kingston KTH-PL548S8-16G

- DDR5 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1.1 V - registered - ECC

Referentie: KING900673 - Fabrikant: Kingston - Code Fabrikant: KTH-PL548S8-16G - Actief sinds: 04/04/2023
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk344,10 €416,36 €
2 stuks339,70 €411,04 €
3 stuks338,20 €409,22 €
4 stuks337,40 €408,25 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
KTH-PL548S8-16G, Abonnement, netwerkbeheerkaarten, 6 jaar, veilig NMC-systeem,1 Easy UPS 1-fasig apparaat, verminder uw blootstelling aan aanvallen en blijf up-to-date
6 jaar Secure NMC System (SNS) abonnement voor Easy UPS, 1-fasig. SNS beschermt uw bedrijf en levert voortdurende naleving van de beveiligingsvoorschriften voor uw netwerkbeheerkaart (NMC). Het SNS biedt een hoog niveau van beveiliging, vermindert uw blootstelling aan aanvallen en zorgt ervoor dat u up-to-date blijft. Activeer uw abonnement via de Secure NMC System Tool.
Kenmerken
Intern geheugen16 GB
Geheugenlayout (modules x formaat)1 x 16 GB
Intern geheugentypeDDR5
Overdrachtssnelheid geheugengegevens4800 MT/s
Component voorPc/server
Geheugen form factor288-pin DIMM
ECCJa
CAS-latentie40
Type gebufferd geheugenRegistered (buffered)
Geheugen rangschikking1
Geheugen voltage1.1 V

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 23/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 23/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.