HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Jabra 24189-989-899
Jabra

Jabra 24189-989-899

Evolve2 40 SE USB-C UC Stereo

Referentie: JABR905761 - Fabrikant: Jabra - Code Fabrikant: 24189-989-899 - Actief sinds: 03/05/2023
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk99,70 €120,64 €
2 stuks94,70 €114,59 €
3 stuks93,00 €112,53 €
4 stuks92,20 €111,56 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Nu
Nu Knalprijs
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Promotie ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
Evolve2 40 SE, APC Smart-UPS On-Line SRT72 Extern Batterij Pakket, Rackmountable
Verleng de runtime
Door één of meerdere APC Smart-UPS On-Line SRT externe batterij pakketten aan te sluiten op de bijbehorende APC Smart-UPS On-Line SRT kan je het aantal minuten dat de APC UPS zelfstandig noodstroom kan leveren eenvoudig verhogen. Een runtime van meerdere uren is zo zelfs mogelijk.

Verleng de levensduur
In de SRT72RMBP zitten twee (APCRBC141) interne batterij cartridges en deze zijn eenvoudig, veilig en zelfstandig door de gebruiker te vervangen. Dit zonder dat je de SRT72RMBP moet loskoppelen of de bijbehorende APC SRT UPS en of aangesloten apparatuur moet uitschakelen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van het externe APC batterij pakket en blijft je apparatuur altijd online.

Eenvoudig in gebruik
Je kunt een APC Smart-UPS On-Line SRT extern batterij pakket m.b.v. de inbegrepen connector gemakkelijk op de ups of op een andere SRT72RMBP aansluiten.

Garantieverlenging
De fabrieksgarantie van de SRT72RMBP bedraagt 2 jaar en kun je met het APC service pack (WBEXTWAR3YR-SP-02) upgraden naar 5 jaar.
Prestatie
Type productHeadset
DraagwijzeHoofdband
Aanbevolen gebruikOproepen/muziek
Headset typeStereofonisch
Kleur van het productZwart
LED-indicatorenJa
BeamFormingJa
Clear-Voice-technologieJa
Geoptimaliseerd voorUC
GehoorbeschermingstechnologieënJabra BalancedVoice, Sidetone-technologie, Speech Normalization
Poorten & interfaces
ConnectiviteitstechnologieBedraad
USB-aansluitingJa
USB-connectorUSB Type-C
Frequentierespons (muziekmodus)20 - 20000 Hz
Hoofdtelefoon
Maximum input vermogen30 mW
Positie speakers koptelefoonSupraaural
Frequentiebereik koptelefoon20 - 20000 Hz
Impedantie32 Ohm
Gevoeligheid koptelefoon117 dB
Diameter van de luidspreker4 cm
RuisonderdrukkingstypePassief
Microfoon
MicrofoontypeBoom
Frequentie microfoon100 - 14000 Hz
Gevoeligheid microfoon-26 dB
Aantal microfoons3
MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoonJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)-10 - 55 °C
Temperatuur bij opslag-5 - 55 °C
Duurzaamheid
DuurzaamheidscertificatenTCO
Naleving van duurzaamheidJa
Gewicht en omvang
Breedte150 mm
Diepte60,5 mm
Hoogte186 mm
Gewicht188 g
Verpakking
Breedte verpakking188,5 mm
Diepte verpakking55 mm
Hoogte verpakking217 mm
Technische details
Gemaakt met gerecyclede materialenJa
Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van75 procent

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 16/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 16/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.