CSGE2196, Evolve2 50 USB C/A MS Mono
Kabels mogen er ook zijn.
Professionele headset met kabel die altijd klaarstaat.
MAAK KENNIS MET EVOLVE2 50
Geschikt voor elk doel
Professionele gesprekken vanuit de logeerkamer. Motiverende playlists voordat je een grote presentatie geeft. Meditatieve klanken voor je concentratie. Er gebeurt altijd veel op een hybride werkdag, dus is het wel belangrijk dat je headset het allemaal kan bijbenen.
Evolve2 50 is speciaal gemaakt voor jouw werkritme. Hij is klaar om met je mee te werken en levert professioneel geluid voor je gesprekken en je muziek, met krachtige stereo en mono Active Noise Cancellation (ANC), noise-cancelling microfoons en aangepaste luidsprekers van 28 mm - en dat alles verrassend comfortabel met onze revolutionaire Jabra Air Comfort technologie.
Kenmerken
Maximale schermgrootte: 22,1 cm (8.7")
Type etui: Hoes
Materiaal: Polyurethaan, Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Hoofdkleur van product: Zwart
Merkcompatibiliteit: Samsung
Compatibiliteit: Galaxy Tab A9 8.7"
Ingebouwde luidsprekers: Nee
Staande modus: Ja
Aantal standaardmodi: 1
Sluitingtype: Kliksluiting
Veiligheidsfunties: Krasbestendig
Geslacht: Unisex
Land van herkomst: China
Accu/Batterij
Ingebouwde accu: Nee
Gewicht en omvang
Breedte: 135 mm
Diepte: 20 mm
Hoogte: 220 mm
Afmetingen binnenkant (B x D x H): 125 x 8 x 211 mm
Gewicht: 200 g
Verpakking
Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Breedte verpakking: 135 mm
Diepte verpakking: 20 mm
Hoogte verpakking: 245 mm
Type verpakking: Doos
Technische details
Garantieperiode: 25 jaar
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte: 240 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte: 96 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte: 151 mm
(Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht: 1,03 kg
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 4 stuk(s)
Overige specificaties
Aantal per doos: 1 stuk(s)
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 02/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 02/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.