IJM153, StarTech.com 2-poort Professionele USB KVM-Switch met Bekabeling
Bedien 2 USB-computers met VGA-video met behulp van deze complete KVM-set incl.bekabeling
De SV231SUBGB 2-poort Professionele USB KVM-switch met Bekabeling biedt een eenvoudige bediening van 2 computers vanaf een enkele USB-toetsenbord/muis/monitor-combinatie.
De 2-poort KVM-switch wordt geleverd met 2 USB KVM-kabels voor een complete kant-en-klare oplossing die u tijd en geld bespaart. Via de geïntegreerde 3-poort USB-hub kunt u USB-apparaten delen tussen computers alsof deze rechtstreeks zijn aangesloten. De compacte uitvoering met aansluitingen aan de achterzijde zorgt voor een opgeruimde werkruimte.
De KVM-switch werkt op verschillende besturingssystemen, ondersteunt resoluties tot 1920x1440 en werkt soepel in gemengde omgevingen (Windows/Mac OS/Linux).
Met 3 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com
The StarTech.com Advantage
- Meegeleverde USB KVM-kabels zorgen voor een complete, gebruiksklare KVM-oplossing die u tijd en geld bespaart
- Het compacte, via USB gevoede ontwerp bespaart u tijd, ruimte en energie
- Geïntegreerde USB 2.0-hub zorgt voor volledige multimediacontrole en het delen van USB-apparatuur waarbij u de kosten van dubbele apparaten bespaart
Kenmerken
Kleur van het product: Wit
Type finish: Mat
Media gewicht: 180 g/m²
Dichtheid: 98,5 procent
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T): 15 - 25 °C
Temperatuur bij opslag: 10 - 30 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): 30 - 65 procent
Luchtvochtigheid bij opslag: 20 - 80 procent
Gewicht en omvang
Rolbreedte: 61 cm
Rollengte: 30 m
Geschikt voor o.a. Canon TC-20 / TC20M (imagePROGRAF)
Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 07/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 07/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.