HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Brother PAAD005EU
Brother

Brother PA-AD-005 - PAAD005EU

PA-AD-005EU - Power adapter - AC - European Union

Referentie: BROT962757 - Fabrikant: Brother - Code Fabrikant: PAAD005EU - Actief sinds: 17/10/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk63,20 €76,47 €
2 stuks58,40 €70,66 €
3 stuks56,80 €68,73 €
4 stuks56,10 €67,88 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.06 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
PA-AD-005, AC adapter voor de Brother TD-2D desktoplabelprinters.
De PA-AD-005EU AC adapter is speciaal ontworpen om ervoor te zorgen dat de Brother TD-2D desktoplabelprinters altijd klaar zijn voor gebruik.De AC adapter wordt geleverd met een EU stekker
Prestatie
Type opladerBinnen
Lader compatibiliteitDraagbare printer
Type stroombronAC
Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max)1
Design
Kleur van het productZwart
Gewicht en omvang
Breedte145 mm
Diepte63 mm
Hoogte251 mm
Gewicht457 g
Verpakking
Breedte verpakking63 mm
Diepte verpakking145 mm
Hoogte verpakking251 mm
Gewicht verpakking657 g
Technische details
Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet48 stuk(s)
Pallet type800 x 1200 mm
Logistieke gegevens
Pallet brutohoogte17,7 cm
Pallet brutogewicht337,7 kg
Producten per pallet480 stuk(s)
Aantal dozen per palletlaag8 stuk(s)
Lagen per pallet6 stuk(s)
Land van herkomstChina

Geschikt voor o.a. Brother TD-2310 D (203), Brother TD-2320 D (203), Brother TD-2320 D (300), Brother TD-2320 DFC (203), Brother TD-2320 DSA (203), Brother TD-2350 D (203), Brother TD-2350 D (300), Brother TD-2350 DSAH (300)

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 10/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 10/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.