HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Benq 5J.JDH37.032
Benq

Benq 5J.JDH37.032

LS2LT1 LENS SEMI LONG 1.5X zoom TR XGA 2.0-3.0 WXGA 2.03-3.05 1080P_WUXGA 1.93-2.9

Referentie: BENQ927716 - Fabrikant: Benq - Code Fabrikant: 5J.JDH37.032 - Actief sinds: 04/12/2023
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk709,40 €858,37 €
2 stuks704,40 €852,32 €
3 stuks702,70 €850,27 €
4 stuks701,90 €849,30 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.08 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
Semi long-LS2LT1, 1 Year Poly+ Trio 8800 Open SIP Collaboration Kit
U mag er zeker van zijn dat Poly u dag en nacht bijstaat. U krijgt hardwarevervanging vooraf[1], waar u die nodig hebt, met een vooraf betaalde verzending op de volgende dag voor een minimale downtime. En u profiteert van een verbeterde toegang tot premium software, wat uw samenwerkingservaring nog eenvoudiger maakt. Maak optimaal gebruik van alle mogelijkheden.
Kenmerken
Zoomverhouding1,5:1
Throw ratio1.93 - 2.9
Kleur van het productZwart
CompatibiliteitW8000
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)90021100

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 06/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 06/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.