HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
APC WUPG8HR7X24-UG-01
APC

APC WUPG8HR7X24-UG-01

1 Year 8HR 7X24 Response Upgrade to Factory Warranty or Existing Service Contract for up to 40kVA

Referentie: APCO779024 - Fabrikant: APC - Code Fabrikant: WUPG8HR7X24-UG-01 - Actief sinds: 29/08/2019
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk644,90 €780,33 €
2 stuks640,60 €775,13 €
3 stuks639,20 €773,43 €
4 stuks638,50 €772,59 €
5 tot 100000 stuks638,10 €772,10 €
100001 of meer stuksNavragen per mail
Momenteel voorradig
(100000 stuks op 15/03 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.00 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
1 Year 8HR 7X24 Response Upgrade, 1 Year 8HR 7X24 Response Upgrade - Factory Warranty / Existing Service Contract for up to 40kVA
De juiste mensen, de juiste plek, de juiste tijd
In de moderne wereld is het voor uw bedrijf van cruciaal belang dat u uw systemen online houdt. Een langdurige stroomonderbreking kan tientallen of zelfs honderden duizenden dollars in verloren productiviteit kosten. APC On Site Repair-services zijn ontworpen om u op locatie de hulp te bieden die u nodig hebt om uw onderneming weer in vol bedrijf te krijgen in een tijdsframe dat strookt met uw bedrijfsvereisten. Onze Field Service Engineers zijn opgeleid om het probleem in de kortst mogelijke tijd te isoleren en op te lossen waardoor productieonderbreking wordt geminimaliseerd. Met de reactietijden `beschikbaar in 4 uur', de `volgende dag' en de `volgende werkdag' kan APC u de flexibiliteit bieden die u nodig hebt en die past bij uw bedrijfsbehoefte en uw budget.
Kenmerken
SoortTer plaatse
Service-uren (hours x days)24x7
Responstijd8 uur
Aantal jaar1 jaar

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 16/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 16/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.