HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Act AC7515
Act

Act AC7515

AC7515 Adapter cable DisplayPort (M) to HD 15 (VGA) (F) DisplayPort 1.1 15 cm 1080p support 60Hz black

Referentie: ACTX964229 - Fabrikant: Act - Code Fabrikant: AC7515 - Actief sinds: 30/10/2024
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 tot 7 stuks20,60 €24,93 €
8 stuks26,60 €32,19 €
9 stuks26,40 €31,94 €
10 of meer stuksNavragen per mail
Momenteel voorradig
(7 stuks op 06/03 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.06 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
DisplayPort naar VGA adapter, DisplayPort naar VGA adapter
De ACT AC7515 DisplayPort naar VGA Adapter verbindt een laptop met DisplayPort-output met een monitor of beamer met VGA. De maximale resolutie is 1920 x 1080 @ 60Hz.
Kenmerken
Snoerlengte0,15 m
Aansluiting 1DisplayPort
Aansluiting 2VGA (D-Sub)
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeVrouwelijk
Connector 1 vormfactorRecht
Connector 2 vormfactorRecht
DisplayPort versie1.1
Maximum resolutie1920 x 1080 Pixels
Ondersteunde video-modi1080p
Kabel materiaalKoper
Kleur van het productZwart
Materiaal buitenmantelPolyvinyl chloride (PVC)
AWG draad omvang28
Gewicht en omvang
Diameter van de kabel6 mm
Verpakking
Type verpakkingPolybag
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 06/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 06/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.