HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
TP-LINK TL-SG108PE
TP-LINK

TP-LINK 8-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE - TL-SG108PE

8-Port Gigabit Desktop PoE Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 ports including 4 PoE ports, 55W PoE Power supply, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, steel case

Referentie: TPLK661030 - Fabrikant: TP-LINK - Code Fabrikant: TL-SG108PE - Actief sinds: 02/03/2016
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk56,00 €67,76 €
2 stuks52,50 €63,53 €
3 stuks51,30 €62,07 €
4 stuks50,70 €61,35 €
5 tot 7 stuks50,40 €60,98 €
8 of meer stuksNavragen per mail
Momenteel voorradig
(7 stuks op 07/03 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.08 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
8-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE, Automatische smartphone autohouder met draadloze snellaadfunctie
De AC9010 Automatische Smartphonehouder is de perfecte oplossing voor het opbergen van je smartphone in de auto. De autohouder opent en sluit automatisch. Je plaatst je smartphone (max. breedte 85mm) met één hand in de houder. Daarnaast ondersteunt de AC9010 autohouder het snel draadloos opladen via Qi wanneer de houder wordt aangesloten op een snelle USB autolader (niet inbegrepen). De AC9010 wordt geleverd met een houder voor montage in het ventilatierooster en tegen de voorruit.

Plaats en verwijder je smartphone met één hand
De Automatische Smartphonehouder plaats je in het ventilatierooster van je auto of monteer je met een zuignap tegen de voorruit. Sluit de meegeleverde USB-C naar USB-C kabel aan op je autolader.

Je plaatst nu je smartphone eenvoudig met één hand in de houder. De houder opent automatisch wanneer je de telefoon ervoor houdt. Wanneer je op de ontkoppel-knop drukt, gaan de armen open en neem je de smartphone weer uit de houder. De automatische detectie is ook uit te schakelen met een knop.

De houder heeft een back-up batterij die ervoor zorgt dat de smartphone ook uit de houder kan worden gehaald als de auto al uitgeschakeld is.

Ondersteuning voor Qi snel draadloos opladen
Ondersteunt je smartphone Qi draadloos opladen? De AC9010 Automatische Autohouder ondersteunt het snel draadloos opladen met de Qi-technologie. Je hoeft dan alleen maar een snelle USB autolader te gebruiken en de AC9010 laadt je smartphone snel draadloos op. Wanneer je alleen een normale USB autolader hebt, kun je deze natuurlijk ook gebruiken voor het gewoon draadloos laden. Het led-lampje op de zijkant van de houder laat de laadstatus zien.

In hoogte verstelbaar
De houder is in hoogte verstelbaar voor een betere uitlijning van de oplaadspoel van zowel de smartphone als de oplader. Dit zorgt voor optimale oplaadprestaties.

Smartphone laden met een kabel

Wist je dat je de AC9010 Automatische Smartphonehouder ook kunt gebruiken wanneer je jouw smartphone met een kabel wilt laden? Sluit deze kabel gewoon aan op je telefoon en op de USB autolader wanneer de telefoon in de AC9010 houder is geplaatst.

Inclusief ventilatieroosterhouder en raambeugel
De AC9010 wordt geleverd met een houder voor in het ventilatierooster en een houder voor tegen het raam. Met beide houders kun je je smartphone gemakkelijk in liggende of staande positie plaatsen.
Beheerfuncties
Switch typeManaged
Switch-laagL2
Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten8
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poortenGigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal geïnstalleerde SFP modules0
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules0
Netwerk
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
10G supportNee
Port mirroringJa
VerbindingsaggregatieJa
Broadcast stormbeheerJa
Rate limitingJa
VLAN=ondersteuningJa
Aantal VLANs32
Data-uitwisseling
MAC-adrestabel4000 entries
Switchingcapaciteit16 Gbit/s
Store-and-forwardJa
Jumbo Frames ondersteuningJa
Jumbo frames15000
Packet forwarding rate (1 Gbps)11900000 pps
Packet buffergeheugen1,5 MB
Beveiliging
IGMP snoopingJa
Bescherming lusJa
Design
Rack-montageNee
Kleur van het productZwart
LED-indicatorenActiviteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Snelheid, Status
Energie
Vermogenstoevoer inclusiefJa
AC-ingangsspanning220 V
AC-ingangsfrequentie50 Hz
Stroom1.25 A
Vermogensverbruik (max)65,2 W
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE)Ja
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports4
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten4
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget55 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte158 mm
Diepte101 mm
Hoogte25 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabelsAC
GebruiksaanwijzingJa
Verpakking
Type verpakkingDoos
Certificaten
CertificeringFCC, CE, RoHS
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)85176990

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 07/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 07/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.