StarTech.com

StarTech.com SFPLCCAP10

-

LC SFP Dust Covers - 10 Pack

LC SFP Dust Covers 10pk - Fiber Optic Dust Caps - SFP Port Dust Covers (SFPLCCAP10) - Dust cover - black (pack of 10)


Brochure downloaden Brochure downloaden

Momenteel voorradig
(5 stuks op 28/11 08u30)
Verkrijgbaar op 1 werkdag
Gewenste aantal:  
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk18,30 €22,14 €
2 stuks13,80 €16,70 €
3 stuks12,30 €14,88 €
4 stuks11,60 €14,04 €
5 stuks11,10 €13,43 €
6 of meer stuksNavragen per mail
Taxen per eenheid excl. BTW
StarTech.com SFPLCCAP10 Auvibel:0,00 €
Bebat:0,00 €
Recupel:0,06 €
Reprobel:0,00 €

Vragen/Bemerkingen
Contacteer Koen Steyaert
20/04/2018
 
‣ Specificaties ‣ Extra Info ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
StarTech.com LC SFP stof kap set van 10 SFP beschermers SFP+ / SFP poort plug SFP dop
Bescherm uw SFP/XFP/SFP+ modules tegen stof en vervuilende stoffen, door de duplex LC-connector af te sluiten als u deze niet gebruikt

Deze set van 10 SFP stofkappen is een goedkope manier om uw netwerkschakelaars en glasvezelapparatuur te beschermen tegen stof en verontreiniging door blootliggende en ongebruikte LC-glasvezelpoorten af te dekken.

Bescherm uw investering in netwerkapparatuur

Plaats de stofkappen gewoon in de LC-poort van elke SFP/SFP+ transceiver in uw netwerkschakelaars. De stofkappen zijn gemaakt van duurzaam rubber en voorkomen dat vuil en stofdeeltjes in uw apparatuur kunnen binnendringen en mogelijk verbindingsproblemen veroorzaken.

De SFPLCCAP10 stofkappen worden gedekt door de 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

- Stofkappen kunnen gemakkelijk in ongebruikte SFP LC-poorten worden geplaatst om uw netwerkschakelaars tegen stof en verontreinigende stoffen te beschermen
- Gemaakt van duurzaam rubber
- Geschikt voor SFP/SFP+ LC-poorten in optische netwerkapparatuur
Kenmerken
MateriaalRubber
Kleur van het productZwart
Correct gebruikNetwerkschakelaar
RoHS complianceJa
Gewicht en omvang
Breedte18 mm
Diepte15 mm
Hoogte7 mm
Gewicht2 g
Breedte verpakking125 mm
Diepte verpakking90 mm
Hoogte verpakking7 mm
Gewicht verpakking2 g
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking10 stuk(s)

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van een respectievelijke bedrijven en zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectievelijke producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 28/11/2022 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 28/11/2022 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bvba het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel,Reprobel en BTW ,exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.

2Compute maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Door verder te surfen, stemt U in met het gebruik van deze cookies en verklaart U tevens akkoord te gaan met onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Ter info:
  • ons Cookie-beleid vindt U hier.
  • onze verkoopsvoorwaarden vindt U hier.