StarTech.com

StarTech.com 10G-SFPP-BXU-ST

Brocade 10G-SFPP-BXU SFP+ Moduleá- Upstream - SFP+ transceiver module (equivalent to: Brocade 10G-SFPP-BXU) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC single-mode - up to 10 km - 1270 nm / 1330 nm

Gewenste aantal:  
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk194,80 €235,71 €
2 stuks190,40 €230,38 €
3 stuks188,90 €228,57 €
4 stuks188,20 €227,72 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Nu
Nu Gratis-Transport
Taxen per eenheid excl. BTW
StarTech.com 10G-SFPP-BXU-ST Auvibel:0,00 €
Bebat:0,00 €
Recupel:0,01 €
Reprobel:0,00 €

Vragen/Bemerkingen
Contacteer Koen Steyaert
25/10/2019
 
‣ Specificaties ‣ Promotie ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
StarTech.com SFP+ module transceiver glasvezel 10GBase-BX stroomopwaarts Brocade 10G-SFPP-BXU compatibel (10G-SFPP-BXU-ST)
10 Gbps | enkele modus | LC | 20 km | levenslange garantie

De 10G-SFPP-BXU-ST-ST-ST is een Brocade 10G-SFPP-BXU-ST-ST compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Brocade switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-BX conform netwerken, op een maximale afstand van 20 km.

Technische specificaties:

Golflengte: 1270nmTx/1330nmRx

Maximale data overdrachtssnelheid: 10 Gbps

Type: enkele modus

Verbindingstype: LC connector

Maximale overdrachtsafstand: 20 km

MTBF: 646,156,559 uren

Stroomverbruik: < 1,0 W

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Brocade 10G-SFPP-BXU-ST-ST

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Brocade 10G-SFPP-BXU
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Te combineren met 10G-SFPP-BXD
Prestatie
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundNee
Vezel-optische connectorLC
SFP-zendernormBX
Maximaal bereik20000 m
Tx-golflengte (max)1270 nm
Rx-golflengte (max)1330 nm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
Kenmerken
Kleur van het productZilver
Hot-swapJa
MerkcompatibiliteitBrocade
Compatibele producten10G-SFPP-BXU
CertificeringCE, FCC, UR
Energie
Typisch stroomverbruik1 W
Gewicht en omvang
Breedte58,4 mm
Diepte13,9 mm
Hoogte12,6 mm
Gewicht24 g
Verpakking
Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)
Breedte verpakking90 mm
Diepte verpakking115 mm
Hoogte verpakking31 mm
Gewicht verpakking50 g

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van een respectievelijke bedrijven en zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectievelijke producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 12/07/2020 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 12/07/2020 tot einde voorraad/leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bvba het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel,Reprobel en BTW ,exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.

2Compute maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Door verder te surfen, stemt U in met het gebruik van deze cookies en verklaart U tevens akkoord te gaan met onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Ter info:
  • ons Cookie-beleid vindt U hier.
  • onze verkoopsvoorwaarden vindt U hier.

Ik begrijp en aanvaard het. Niet meer tonen.