HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Qnap RAM-2GDR4A0-SO-2400
Qnap

Qnap 2GB DDR4 RAM, 2400 MHz, SO-DIMM, 260 pin, A0 version - RAM-2GDR4A0-SO-2400

- DDR4 - module - 2 GB - SO-DIMM 260-pin - 2400 MT/s / PC4-19200 - 1.2 V - unbuffered - non-ECC

Referentie: QNAP743952 - Fabrikant: Qnap - Code Fabrikant: RAM-2GDR4A0-SO-2400 - Actief sinds: 12/06/2018
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk186,70 €225,91 €
2 stuks181,90 €220,10 €
3 stuks180,30 €218,16 €
4 stuks179,50 €217,20 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.00 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
2GB DDR4 RAM, 2400 MHz, SO-DIMM, 260 pin, A0 version, LiftOff™ Portable Laptop Cooling Stand
Houd uw laptop koeler en langer in bedrijf. De LiftOff™ draagbare koelstandaard creëert ruimte tussen de laptop en het bureaublad om de luchtcirculatie te bevorderen en oververhitting te voorkomen. Hierdoor presteert de accu van de laptop beter en wordt de levensduur verlengd. U kunt de kantelhoek en de werkhoogte zelf instellen zodat u altijd optimaal toegang hebt tot het scherm, om nek- en oogklachten te voorkomen. De lichtgewicht, inklapbare standaard is voorzien van een geïntegreerde handgreep en past gemakkelijk in laptoptassen voor 17 apparaten zodat hij eenvoudig mee te nemen is. Aan de onderzijde zijn antislip-elementen aangebracht en dat zorgt ervoor dat uw laptop onder alle omstandigheden op z'n plaats blijft.
Kenmerken
Intern geheugen2 GB
Geheugenlayout (modules x formaat)1 x 2 GB
Intern geheugentypeDDR4
Component voorLaptop
Geheugen form factor260-pin SO-DIMM
Kloksnelheid geheugen2400 MHz
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733020

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 23/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 23/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.