HoofdpaginaProduct Zoeken... Laptops/Portables/Tablets/NetbooksDesktops/WorkstationsServersSchermenTv'sPrintersScannersBeamersNetwerkenHarddisk/StorageCamera'sGeheugenBatterijenInkt/Verbruiksgoederen PrintersSoftwareBekabeling
AanmeldenNieuwe klant
Netgear MSM4310-100NES
Netgear

Netgear MSM4310-100NES

M4350-8M2V - Switch - L3 - Managed - 8 x 2.5GBase-T (PoE ++) + 2 x 25 Gigabit SFP28 (uplink) - front to back airflow - desktop, rack-mountable - PoE++ (551 W)

Referentie: NETG981118 - Fabrikant: Netgear - Code Fabrikant: MSM4310-100NES - Actief sinds: 07/06/2025
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk2706,30 €3274,62 €
2 stuks2702,80 €3270,39 €
3 stuks2701,60 €3268,94 €
4 stuks2701,00 €3268,21 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Gewenste aantal:

Inbegrepen taxen per eenheid excl. BTW
Auvibel:0.00 €
Bebat:0.08 €
Recupel:0.12 €
Reprobel:0.00 €

 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
MSM4310, 103 EcoTank Yellow ink bottle (WE)
Dagelijkse afdruktaken
U kunt erop vertrouwen dat deze inktserie met vierkleuren dye-inkten een betrouwbare en probleemloze oplossing biedt, ongeacht of u huiswerk voor school of vliegtickets afdrukt.

Verlaag de inktkosten
Op zoek naar een uitzonderlijk betaalbare afdrukoplossing? Met de eerste inktset die wordt meegeleverd met de printer kunt u gemiddeld 90% besparen op de inktkosten2. De inktset is niet alleen betaalbaar, maar het is ook ronduit indrukwekkend hoeveel pagina's u kunt afdrukken met slechts één set: tot 4500 pagina's in zwart-wit en 7500 in kleur1.

Speciaal ontworpen voor gebruiksgemak
De inktflessen van Epson zijn eenvoudiger in gebruik dan ooit dankzij het ontwerp van de volgende generatie. De nieuw ontwikkelde flessen zorgen voor navullen zonder geknoei en zijn zo ontworpen dat u alleen met de juiste kleur inkt kunt navullen.

Het originele artikel
Geniet van probleemloos en betrouwbaar afdrukken met originele inkten van Epson. Wij investeren in uitgebreid onderzoek en high-tech productiefaciliteiten, en onderwerpen onze producten aan een strikt testprogramma om u te kunnen voorzien van een product van de hoogste kwaliteit.
Beheerfuncties
Switch typeManaged
Switch-laagL3
Quality of Service (QoS)Ja
Web-gebaseerd managementJa
ARP-inspectieJa
Poorten & interfaces
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten8
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten2.5G Ethernet (100/1000/2500)
Aantal 2.5G Ethernet (koper)poorten8
Aantal 10G Ethernet (koper)poorten8
Aantal geïnstalleerde SFP modules0
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules0
Aantal SFP28-poorten2
NetstekkerAC-in-aansluiting
Netwerk
NetwerkstandaardIEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1Qav, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ak, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u
10G supportNee
Full duplexJa
DatastroombeheerJa
VerbindingsaggregatieJa
Broadcast stormbeheerJa
Spanning tree protocolJa
6to4-tunnelJa
IPv4-routes512
IPv6-routes256
VLAN=ondersteuningJa
Virtuele LAN-functiesMAC address-based VLAN, Private VLAN, Voice VLAN
Aantal VLANs4093
Data-uitwisseling
MAC-adrestabel16000 entries
Switchingcapaciteit140 Gbit/s
Throughput372 Mpps
Store-and-forwardJa
Latentie (10 Gbps)2,27 µs
Jumbo Frames ondersteuningJa
Jumbo frames12000
Packet buffergeheugen32 MB
Beveiliging
DHCP-functiesDHCP Option 150, DHCP Option 66, DHCP Option 67, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping
Access Control List (ACL)Ja
Toegangsbeheerlijst (ACL) uitgaand1023
Toegangsbeheerlijst (ACL) inkomend511
IGMP snoopingJa
IGMP-proxyJa
MAC adres filteringJa
Statische poort beveiligingJa
Bescherming lusJa
BPDU filtering / beschermingJa
AuthenticatieGast-VLAN, MAC-gebaseerde authenticatie
Root-beschermingJa
WachtwoordbeveiligingJa
DoS aanval preventieJa
Authenticatie typeRADIUS, TACACS+
Algoritmen wachtrijplanningStrict Priority Queue (SPQ), Weighted random early detection (WRED)
Multicast-functies
Multicast-ondersteuningJa
Multicast Listener Discovery (MLD) snoopingJa
Protocollen
BeheerprotocollenSNMP V1, V2, V3
GARP VLAN Registratieprotocol (GVRP)Ja
Routing protocolsOSPF, OSPFv2, OSPFv3, RIP, RIP-1, RIP-2
Design
Rack-montageJa
StapelbaarJa
Vormfactor1U
Kleur van het productZwart
LED-indicatorenJa
LuchtstroomrichtingLuchtstroom van voren naar achteren
Prestatie
Type processorJa
ProcessormodelARM Cortex-A57
Frequentie van processor1800 MHz
Type geheugenDDR4-SDRAM
Intern geheugen2048 MB
Flash memory512 MB
sFlowJa
Energie
StroombronAC
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Stroomverbruik (typisch)133,5 W
Vermogensverbruik (max)351,5 W
Power over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet (PoE)Ja
Aantal Power over Ethernet 4PPoE (PoE++)-poorten48
Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE)90 W
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget3314 W
Overige specificaties
Netvoeding550 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag-20 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)0 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag0 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 3000 m
Hoogte bij opslag0 - 3000 m
Gewicht en omvang
Breedte220 mm
Diepte300 mm
Hoogte43,2 mm
Gewicht2,9 kg
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabelsAC, USB Type-C
SnelstartgidsJa
RekbevestigingspakketJa
Verpakking
Inbegrepen soorten voedingsstekkersEU, UK, NA
Duurzaamheid
Naleving van duurzaamheidJa
Certificaten
Certificaten van nalevingBSMI, CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), Laagspanningsrichtlijn (LVD)

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van respectieve bedrijven en zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectieve producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 10/03/2026 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 10/03/2026 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.net. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bv het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel en BTW, exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.